“Kawa”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pod Pretekstem Art Cafe
Nr 28 wśród 44 Restauracje (Wałbrzych)

Bardzo dobra kawa. Fajne miejsce w środku. W Wałbrzychu w ogóle nie ma co robić więc tutaj mały przystanek można na chwilę zrobić. Tylko obsługa mogła by być szybsza....

Dziękujemy, AdamD4087

Zrecenzowano 19 sierpnia 2018

Dość przygnębiające próby znalezienia wieczorem w sobotę miejsca do cywilizowanego zjedzenia czegoś w centrum miasta. Wracaliśmy spod granicy, zaparkowaliśmy przy samym rynku, zaczęliśmy poszukiwania. Natknęliśmy się na pizzerię, która nie miała pizzy w ofercie. Kebab za to miała. Poszliśmy szukać dalej. Kulinarnie naprawdę dość biednie w tym centrum, jakby się wczoraj wojna skończyła i reglamentacja kartofli nie pozwalała się rozwinąć lokalnym inicjatywom.
W końcu natknęliśmy się na ART CAFE z domowymi daniami. OK, trzeba siadać i zamawiać, bo jeszcze nic innego nie znajdziemy, a naprawdę już trochę głodni byliśmy. Poszło zamówienie na dwa rodzaje pierogów, ruskie i szpinakowe. Były to porcje małe, ale fakt faktem dość tanie. Żeby się najeść, po prostu trzeba brać podwójną porcję i tyle.
Do szybkiego zapomnienia, ot żeby zaspokoić głód w podróży.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, ugotowanyJACEK
Zrecenzowano 28 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Raczej średnio, zamówiłem obiad dla trzech osób, Dania małe, dorosła osoba się nie naje. Smokowo średnio, szału nie ma.
Jeśli chcesz wypić kawę lub piwo to ok, jeśli jesteś głodny to wybieraj inna restauracje

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, piotrf158
Zrecenzowano 27 września 2016 z urządzeń przenośnych

Lokal z zewnątrz wygladal na urokliwy. W srodku niestety taki nie byl. Ale pomyslelismy ze dajemy szanse.
Zamowilismy kawę. Owszem kosztowała 5 zl, ale była tak niesmaczna ze wypilismy ją na szybko i ucieklismy.
Czystość chyba nie nalezy tez do specjalności zakladu. Zalane sciany i sufit, poplamiony obrus, śmieci po stolikiem.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, 677iwonap
Zrecenzowano 15 maja 2016

W poszukiwaniu miejsca na obiad w trakcie naszej wizyty w Wałbrzychu natknęliśmy się na ten przemiły kącik. Restauracja jest bardzo klimatyczna również z ogródkiem. Bardzo dobry wybór menu. Pierogi, frytki, sałatki oraz schabowy były przepyszne.
Do tego bardzo miła obsługa! Polecam wszystkim :)

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, Dominika K

Pod Pretekstem Art Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pod Pretekstem Art Cafe? Podziel się wrażeniami!