Wałbrzych

“Pysznie po raz kolejny”
ZmianaTematu — recenzja

ZmianaTematu
Nr 7 wśród 45 Restauracje (Wałbrzych)

Naleśniki z ciasta piwnego, pyszne pełnią smaku farszu zapieczone go w naleśniku pod kołderką sera mozzarella. Po raz kolejny wybór restauracji tym razem na romantycznyą kolację idealny.

Dziękujemy, arni460

Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne burgery. Zupka żurek rewelacja! Deser-sernik z kokosem niebo w gębie. Cudnie urzadzone miejsce. Czysto schludnie, Kącik dla dzieci i przewijak w lazience na plus! Bardzo polecamy i zalujemy ze mamy tak daleko do Walbrzycha. Napewno zawitamy przy okazji kolejnych wyjazdow.

1  Dziękujemy, gabryska88
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja wyglada na nową i czystą. Stoliki wewnątrz i na zewnątrz. Obsługa miła - bez zarzutu. Jeśli chodzi o jedzenie już gorzej. Ramen - wiele mięsa i makaronu, mało czegokolwiek innego o czym piszą w menu- warzyw. Jeśli chodzi o smak - mało doprawiona. Zupa krem z dyni trafione w dziesiątkę - polecam. Pasta Vege - forma podania fajna, ale było suche i średnio zjadliwe. Pizza capri - ciasto cieniutkie co uznaje za plus szczególnie ze bylo dobrze upieczone. Składniki świeże. W moim odczuciu mogłoby być być trochę więcej pieczarek.
Ogólnie 3/5

Dziękujemy, pablittto
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duzy lokal, przyjemny sporych rozmiarów ogródek na tyłach. Jedzenie szybko podawane, smaczne. Można wejść z psem.
Danie "kura na grzędzie" dobre, aczkolwiek sos orzechowy lekko mulący po chwili jak tego typu sosy. Burger "ZmiaNowy" niezły. Polecam, gdyż wokół nie ma za wiele ciekawych miejsc gastronomicznych.

Dziękujemy, 914paulinac
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy restauracji gdzie naprawdę będzie przyjemnie usiąść, a w tym mieście o to trudno. Mogę powiedzieć, że się udało. Pierwsze wrażenie super. Czyściutko, ładny wystrój, obsługa miła i chętna do pomocy. Karta z niewielką ilością dań co dla mnie jest plusem, gdyż uważam, że jest szansa na świeżość. Jeżeli chodzi o posiłki, napewno podane w sposób, który powinno się to robić. Partnerka zjadła filet z brązowym ryżem i sosem orzechowym. Danie specyficzne, smaki inne, słodki orzechowy sos troszkę mdły ale to pewnie kwestia gustu. Ja zamówiłem sobie burgera z wołowiną, gdyż skusiła mnie robiona przez nich bułka. Burger średni, napewno jadłem lepsze, pomidor grubszy niż mięso. Dania zjadliwe, natomiast nie szczególnie bym powtórzył je, chociaż ogólne wrażenia naprawdę Ok. W porównaniu do restauracji pasaż to kosmos.
Na koniec coś na co szczególnie zwracam uwagę, czyli toalety. W sumie to ładnie, przytulnie wyposażone. Natomiast w męskiej brakowało deski na muszli, co niektórym może utrudniać pewne czynności . Drzwi z łazienki nie powinny być otwierane klamką, gdyż niestety wiele osób nie myje rączek, suszarka jak już jest bo lepszy papier to tez nie na przycisk, tak samo jak umywalka tez mogła by być na czujnik. To takie moje zboczenie wynikające z niedbalskiego społeczeństwa, natomiast restauracje na najwyższym poziomie powinny takie innowacje wprowadzać.

Dziękujemy, oshtyPL

ZmianaTematu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie
Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w ZmianaTematu? Podziel się wrażeniami!