“Całkiem ok miejsce z mocno przeciętnym jedzeniem”
ZmianaTematu — recenzja

ZmianaTematu
Nr 7 wśród 44 Restauracje (Wałbrzych)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja wyglada na nową i czystą. Stoliki wewnątrz i na zewnątrz. Obsługa miła - bez zarzutu. Jeśli chodzi o jedzenie już gorzej. Ramen - wiele mięsa i makaronu, mało czegokolwiek innego o czym piszą w menu- warzyw. Jeśli chodzi o smak - mało doprawiona. Zupa krem z dyni trafione w dziesiątkę - polecam. Pasta Vege - forma podania fajna, ale było suche i średnio zjadliwe. Pizza capri - ciasto cieniutkie co uznaje za plus szczególnie ze bylo dobrze upieczone. Składniki świeże. W moim odczuciu mogłoby być być trochę więcej pieczarek.
Ogólnie 3/5

Dziękujemy, pablittto

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duzy lokal, przyjemny sporych rozmiarów ogródek na tyłach. Jedzenie szybko podawane, smaczne. Można wejść z psem.
Danie "kura na grzędzie" dobre, aczkolwiek sos orzechowy lekko mulący po chwili jak tego typu sosy. Burger "ZmiaNowy" niezły. Polecam, gdyż wokół nie ma za wiele ciekawych miejsc gastronomicznych.

Dziękujemy, 914paulinac
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy restauracji gdzie naprawdę będzie przyjemnie usiąść, a w tym mieście o to trudno. Mogę powiedzieć, że się udało. Pierwsze wrażenie super. Czyściutko, ładny wystrój, obsługa miła i chętna do pomocy. Karta z niewielką ilością dań co dla mnie jest plusem, gdyż uważam, że jest szansa na świeżość. Jeżeli chodzi o posiłki, napewno podane w sposób, który powinno się to robić. Partnerka zjadła filet z brązowym ryżem i sosem orzechowym. Danie specyficzne, smaki inne, słodki orzechowy sos troszkę mdły ale to pewnie kwestia gustu. Ja zamówiłem sobie burgera z wołowiną, gdyż skusiła mnie robiona przez nich bułka. Burger średni, napewno jadłem lepsze, pomidor grubszy niż mięso. Dania zjadliwe, natomiast nie szczególnie bym powtórzył je, chociaż ogólne wrażenia naprawdę Ok. W porównaniu do restauracji pasaż to kosmos.
Na koniec coś na co szczególnie zwracam uwagę, czyli toalety. W sumie to ładnie, przytulnie wyposażone. Natomiast w męskiej brakowało deski na muszli, co niektórym może utrudniać pewne czynności . Drzwi z łazienki nie powinny być otwierane klamką, gdyż niestety wiele osób nie myje rączek, suszarka jak już jest bo lepszy papier to tez nie na przycisk, tak samo jak umywalka tez mogła by być na czujnik. To takie moje zboczenie wynikające z niedbalskiego społeczeństwa, natomiast restauracje na najwyższym poziomie powinny takie innowacje wprowadzać.

Dziękujemy, oshtyPL
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa 10/10, mimo że z początku były tylko 2 kelnerki w godzinach 15-16:30 to i tak były w stanie ogarnąć ponad połowę sali same, klienci nie czekali za długo a ja sam zostałem bardzo szybko i sprawnie obsłużony. Same Dania i napoje również bardzo szybko dostaliśmy (swoją drogą bezalkoholowe mohito i lemoniadą pycha). Zapiekanka genialna mimo że nie jestem wielbicielem takich smaków to i tak skradła moje serce. Menu jest konkretne i przejrzyste, bardzo dobry wybór że jest osobna karta na napoje. Ceny równierz są całkiem rozsądne. Każdemu polecam przyjść na głodnego! Bo porcje są bardzo syte.

Dziękujemy, patros777777
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal jest bardzo ładny i ma miłą obsługę, to duży plus. Niestety karta to mix dań włoskich, burgerów i dań fit. Dania są dość przeciętne, za to cena jak za wyrafinowane danie ze stolicy

Dziękujemy, dorota_267

ZmianaTematu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie
Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w ZmianaTematu? Podziel się wrażeniami!