“Fantastyczne miejsce”

Dworzysko Restauracja Babinicz
Zrecenzowano 8 września 2019

Wybraliśmy się rodzinnie do restauracji i nasze wrażenia są tylko pozytywne. Przepyszne jedzenie, szczególnie polecane przez szefa kuchni, przemiła i fachowa obsługa, a to wszystko w pięknym miejscu z pięknym wnętrzem. Wrócimy na pewno.

Dziękujemy, Monszy0

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Najgorsza restauracja w jakiej w życiu byłam - a zjeździłam naprawdę wiele miejsc na świecie !!!
Dopiero po tygodniu jestem gotowa o tym napisać, ponieważ poziom zdenerwowania jaki mnie tam spotkał sięgał zenitu.
Dodam, że do restauracji udałam się z koleżankami z polecenia znajomego, który mieszka w okolicy. PO 10 min oczekiwania kelner się nie zjawił, więc same wzięłyśmy sobie menu (stolik na dworze)... Wybrałyśmy dania - wyglądało OK, od razu wspomnę, że ceny warszawskie, ponieważ danie schabowy z kością + ziemniaki + warzywa było w karcie za 45 zł. W daniu było napisane, że ziemniaki będą pieczone, dodatkowo 2 pozostałe koleżanki również poprosiły o wymianę w ich daniach ziemniaków na pieczone. Przystawka podana była bardzo smaczna, prosecco również. Po 45 min dostałyśmy nasze dania i ku naszemu zdziwieniu okazało się, że kelner podaje nam wszystkim te same ziemniaczki wyglądające jak pyzy, oczywiście gotowane a nie pieczone - NIE INFORMUJĄC ŻADNEJ Z NAS O ZMIANIE/POMYŁCE - poprostu udawał głupiego. Po zwróceniu uwag powiedział, że za 5 min będą pieczone... zdziwiłyśmy się bardzo - jak upiec ziemniaka w 5 min??? Jak to jak...dać mrożonego do frytury!!! Po 10 min otrzymałyśmy miskę "pieczonych ziemniaczków" - kelner zapytany to jak to się stało wydobył z siebie dźwięk "mamy obok wesele" - po czym odwrócił się na pięcie i poszedł... Ziemniaki były ochydne, po wzięciu w serwetkę zostawała ona cała ubrudzona tłuszczem. Poprosiłam menedżerkę i spokojnie zapytałam co proponuje, po 10 min przyszła z rachunkiem i torbą, w której było prosecco (to samo które piłyśmy). POwiedziała, że odejmuje od każdego dania 8zł za ziemniaki + daje rabat 5% na wszystko. Po chwilowy namyśle stwierdziłyśmy, że się zgadzamy. Podzieliłam zachunek na 4 i wyszło ok 120 zł na osobę bez napiwku - zdziwiłam się bardzo, bo uświadomiłam sobie że zjadłyśmy po 1 daniu, 1 przystawkę na 4 oraz wypiłyśmyy butelkę prosecco i 1 piwo... Spojrzałam na rachunek i nie mogłam uwierzyć własnym oczom... Policzyli nas 140zł za dużo!!!! Schabowy nagle w cenie po rabacie był za 75 zł mimo, że całe danie w karcie było za 45 ... Mój gniew osiągnął zenit. Menedżerka została odesłana do kelnera w celu ponownego wystawienia rachunku... do dziś się zastanawiam czy to była próba oszustwa czy nie... Dziwne, że danie z karty zostało nagle wbite na rachunku z dwukrotnie większą ceną??? Nik tego nie weryfikuje?? Masakra ! po kolejnych 20 min oczekiwania weszłam do środka i poprosiłam o natychmiastowe połączenie z Właścicielem. Nie ukrywam, że w tym momencie zaczęłam się zastanawiać nad zgłoszeniem sprawy do urzędu lub na policje. Zdjęcie rachunku posiadam do dzisiaj. Właściciel po rozmowie ze mną poprosił menedżerkę - ta znów zniknęła z telefonem i nie wracała 10min... Zmarnowałam tam godzinę od momentu poproszenia o rachunek! Dodam, że po sali kręciło się kilku kelnerów a zajęty w całej restauracji był 1 stolik!!!! Szef dał nam dodatkowy rabat i tym razem wyszło po 47,50 zł na osobę ... SUPER. Nie polecam nikomu i nigdy nie wrócę. Samo jedzenie nie było złe, ale na pewno nie w tej cenie i nie przy takiej obsłudze. SKANDAL!

5  Dziękujemy, karolinaw596
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Czytając wcześniejsze recenzje nasuwa się myśl że właścicieli nie interesuje opinia gości . To przykre . Razem z mężem wybraliśmy się wczoraj na kolację rocznicową . Na sali restauracyjnej jeden stolik zajęty reszta wolna . Chyba kierownik sali kieruje nas do stolika obok baru na środku sali . Na moją prośbę o stolik na uboczu starszy pan się zbulwersował i nie pozostawił żadnej nadziei na romantyczny nastrój. NIe mogliśmy poruszyć wielu tematów bo co chwila kelnerzy musieli przechodzić obok nas . NA PRAWIE PUSTEJ SALI NIE MOGŁAM POCZUĆ SIĘ KOMFORTOWO . BARDZO JEST MI PRZYKRO .

1  Dziękujemy, Beata C
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Na początku super, miłe przyjęcie, ładny, klimatyczny lokal. Potem długie czekanie na kelnera z kartą. Zamawiam danie - niedostepne, ale podobno jest cos "zamiast" - ok, zgoda. Żona zamawia sandacza - jest. Moje było pyszne, ale żona dostała danie niezgodne z opisem, tez ryba, wiec przeżyjemy. Zanim kelner dotarł, zeby wyjasnic, to juz prawie zjedzone, po wszystkim poweidzielismy, że brakowalo tego, co mialo sie znaleźć w daniu, kelner mial wyjasnic z kucharzem. Przyniosl rachunek, ale nic nie mowi, wiec pytam czy wyjasnił, a on na to, że sandacz "wyszedł" i zamiast kaszy jaglanej podają ryż, zamiat cukinii z wedzonym twarogiem poszły warzywa z grilla, potem okazalo sie nawet, ze nie byl to sandacz a pstrąg :). Mamy żal do obsługi, że nie powiedzieli, że podają coś innego, łaskawe "przepraszam" padło, dopiero jak nalegałem, zeby wyjaśnł przyczynę, zero rekompensaty. Jedzenie było dobre, ale to nie wystarczy, żeby dać choćby 2 kreski... a rachunek (wysoki) zaplaciłem, tylko dlatego, że był to obiad z żoną i miało być miło, więc nie czas na polemiki z kelnerami. Co z tego, że miła obsługa, skoro klienta ma się w poważaniu.
Aha - moje danie "zamiast" tego niedostępnego (fakt - smaczne) kosztowało ok 15% więcej niż to pierwotne - tego też kelner nie raczył wspomnieć... Uważamy, że dla restauracji o takiej klasie to duża wtopa, nawet gorsze knajpy w takich sytuacjach proponują rabat lub darmową kawę czy deser...

Dziękujemy, Wander784021
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na bardzo wysokim poziomie. Nie znajdziemy tu potraw gdzie z talerza aż się wysypuje, wręcz przeciwnie, na talerzu jest skromnie ale bardzo smacznie. To zachęca, ale też pozwala na spokojne zamówienie przystawki czy jakiejś zupy.
Stek z jelenia przepyszny. Warzywa jak od babci z działki.
Ceny wysokie, ale od czasu do czasu można zaszaleć.
Gorąco polecam.

Dziękujemy, Dawid S

Dworzysko Restauracja Babinicz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Dworzysko Restauracja Babinicz? Podziel się wrażeniami!