“Pizza”
Pizza Hit — recenzja

Pizza Hit
Kuchnie: Włoska, Pizza

Bardzo dobra pizza. Na cienkim cieście i bardzo chrupiąca. Ważne że nie przypalona. Ser się bardzo dobrze ciągnę ciągnie.

Dziękujemy, AdamD4087

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Kupiłem pizze 4 sery. Nie dosyć że spłynęło wszystko na pudełko to jeszcze myślałem że się udławię tymi serami ! Jedna wielka klucha nie do pogryzienia i przełknięcia !!! Zero pojęcia o wyrobie pizzy. I do tego 25 zł za pizze co ma około 30 cm !!! NIEPOLECAM !!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, pedzel
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

W 3 osoby jedliśmy tutaj pizzę, wszystkie 3 osoby oceniły produkt jako porażkę.
To nie przypadek jak widać - niestety pizza poniżej minimum standardów.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Lenatom2
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Lokal niepozorny normalnie przeszlabym obok i nawet się nie zatrzymała, ale że w Szczawnie wyboru nie ma to weszłam i naprawdę miło zaskoczyłam. To była naprawdę smaczna pizza na dobrym cieście. Polecam

Dziękujemy, ElizaS813
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Szczawna dotarłam bardzo późno i Pizza Hit była jedynym lokalem, który przyjął po 21 strudzonego wędrowca. Pizza smaczna, nie przeładowania składnikami i na cienkim cieście. Sałatka grecka - prawdziwie po grecku - z dobrym serem, oliwkami i oliwą, świeżym ogórkiem i soczystym pomidorem (bez tony salaty). Generalnie spokojnie można się uraczyć dobrym posiłkiem (nie tylko późnym wieczorem). Dobra lokalizacja przy wejściu do Parku Zdrojowego. Latem miły ogródek przed lokalem.

Dziękujemy, Maraaram79

Pizza Hit — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizza Hit? Podziel się wrażeniami!