“Było wspaniale...”
Gospoda Pod Wieżą — recenzja

Gospoda Pod Wieżą
Zrecenzowano 4 września 2019

Dwa lata temu zawitaliśmy jesienia do "Gospody pod wieżą".Nocowaliśmy tam w pokoju nr.1. Pokój po remoncie,czyściutko,przytulnie. Stołowaliśmy się w restauracji w tym samym budynku.Jedzenie bardzo dobre.Prawdziwa polska i staropolska kuchnia.Wejście do Parku Zdrojowego blisko.Spacery alejkami uslanymi suchymi lisciami.Bardzo milo bylo.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Zbigniew S

Zrecenzowano 23 lipca 2019

Nie byliśmy przez kilka dobrych lat. Poszliśmy z sentymentu. W środku zimno, bo ogrzewanie tylko kominkiem. Jakoś ciemno. Wystrój przez te lata nie uległ zmianie i jakoś tak nie jest najczyściej. Karta dań też właściwie nie uległa zmianie. Porcje duże, ale raczej ciężkostrawne, bardzo tłuste, choć zamówiliśmy warzywa na patelni. Zjedliśmy i szybko uciekaliśmy. Zabiła nas muzyka - disco polo.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, zofia k
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rezerwację robiłam w styczniu, w maju potwierdzalam. A gdy przyjechaliśmy na miejsce dowiedziałam się że nie mamy noclegów. Pokoje są zajęte. I jeszcze uważają że nic się nie stało. Lekceważenie klienta. Robienie z niego głupka. Kiedy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam. Odradzam to miejsce.

Dziękujemy, Beata B
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Byliśmy tu wiele lat temu. Było to miejsce sympatyczne i klimatyczne. Później było to miejsce gdzie można było przyzwoicie zjeść. Dziś już tylko było...

Dziękujemy, mibugd
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ilekroć jestem w Szczawnie Zdroju, zawsze zaglądam do Gospody Pod Wieżą. Trochę na uboczu, tuż obok głównego deptaku uzdrowiska. Bardzo dobra polska/śląska kuchnia, doskonała proporcja ceny do jakości. Żurek w chlebie, zupa czosnkowa, placek po węgiersku czy po staropolsku… zawsze tak samo dobre! Polecam!

Dziękujemy, michal_s191171

Gospoda Pod Wieżą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wałbrzych, Województwo dolnośląskie
Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Pod Wieżą? Podziel się wrażeniami!