“Kolacja”
Bohema Restauracja — recenzja

Bohema Restauracja
Kuchnie: Polska, Fusion
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wczorajszy wieczór zapowiadał się wspaniałe do momentu przyniesienia przez kelnera zamówionych steków. Tragedia do dzisiaj boli mnie szczeka, po zgłoszeniu uwag do obsługi dlaczego steki są takie twarde, nasze uwagi miały być zgłoszone do kucharza i to na tyle. Żadnego przepraszam mimo zwróconych mięs prawie w całości. 130 zł za jeden stek który nie można było pogryzdz to skandal, a było nas 5 osób i każdy dostał taki sam nie do zjedzenia kawałek.

Dziękujemy, 163joannam

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre wrażenie robi wystrój lokalu. Zamowilismy zupę cebulowa i żurek. Smaczne ale bez większego szału stąd nie wiem skąd cena 18 zl za zupę zwlaszcza że porcje były małe.

Dziękujemy, ana7716
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne menu sezonowe i to tradycyjne - również. Miła obsługa. Przytulne wnętrza. Nie ma problemu z wejściem z psem. Polecam

Dziękujemy, T5324VEannab
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Bardzo dobry wybór potraw z niebanalnymi składnikami.
Wszystkie zamówione dania były bardzo smaczne i dobrze podane.
Obsługa również na wysokim poziomie.

Dziękujemy, Solles76
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Super restauracja, pierogi z jagodami niebo w gębie...obsługa pierwsza klasa. Pozdrawiam kelnera Adama

Dziękujemy, Aga A

Bohema Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Szczawno Zdrój, Województwo dolnośląskie

Jedlina-Zdrój, Województwo dolnośląskie
Wałbrzych, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Bohema Restauracja? Podziel się wrażeniami!