Szczawno Zdrój

Zrecenzowano: 15 kwietnia 2019
mongolski
Legnica, Polska
Ładna panorama

Warto wejść na wzgórze aby zobaczyć panoramę Szczawna i zrobić kilka Zdjęć. Widok na okoliczne góry... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 lutego 2019
pawe_b636
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce gdzie rozciąga się panorama na znaczny kawałek miasta, do wieży można dotrzeć przez śliczny park, albo szybkimi schodkami. Wież odrestaurowana z zegarem, który wybija godzine.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, mongolski
Zrecenzowano: 5 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Warto wejść na wzgórze aby zobaczyć panoramę Szczawna i zrobić kilka
Zdjęć. Widok na okoliczne góry i miasto robo wrażenie zwłaszcza nocą.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, pawe_b636
Zrecenzowano: 24 października 2018

ładny widok na Szczawno, łagodne podejście , z dołu również ciekawy widok na wieżę zegarową, brak informacji kto ja zbudował ...itp

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Lilla G
Zrecenzowano: 24 września 2018

Zwykła wieżyczka i tyle, fajnie zobaczyć, Polecam, ciekawy widok na miasto, polecam,! nie ma zadnej informacji o wieży, chyba ze przeoczyłem

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Wasilij88
Zrecenzowano: 3 lipca 2018

Warto pokonać schody aby wejść na wierzę i zobaczyć widok szczawna. Mozna także podjechać autem od tyłu i się nie męczyć :)
Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018