Strzegom

“w sercu granitowego centrum Polski”
Szafir — recenzja

Szafir
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Strzegom)
Zrecenzowano 9 września 2019

niedawno miałem okazję zapoznawać się z okolicami Strzegomia i okolic. W samym centrum Strzegomia znajduje się pięknie ozdobiony ryneczek z fontanną, otoczoną kolorową roślinnością - bajka!!. Ten widok również można podziwiać z letniego ogródka wyjątkowej restauracji "SZAFIR". W restauracji panuje komfortowa cisza, której nie zakłóca obsługa lokalu, realizując Swoje obowiązki - co dla mnie stanowi wartość dodaną. W restauracji miałem okazję spróbować przepyszną pizzę ( polecam z kurkami ) do której podano przepyszny sos czosnkowy. Pizzę poprzedziła solidna porcja rosołu z makaronem. Powiedzieć że danie były pyszne to jak nic nie mówić. Smaczne i za rozsądną cenę. zdecydowanie gorąco polecam.

1  Dziękujemy, katoszczecin

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Chodź restauracja w stylu retro to jedzenie bardzo smaczne. Byłem już 2 razy. Polecam pierogi ze szpinakiem i sosem czosnkowym.

1  Dziękujemy, Michał M
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zostaliśmy bardzo szybko obsłużeni w lokalu posiłek który jedliśmy Był bardzo smaczny sos wyrazisty kluseczki pyszne polędwiczkę tak samo surówki jak najbardziej okej

1  Dziękujemy, qpag
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019

Jeśli to jest najlepsza restauracja w Strzegomiu, to należy jeść w innej miejscowości.

Jakość jedzenia bardzo słaba. Najgorszy krem z dyni jaki w życiu próbowałem. Z dyni to był tylko kolor. Odradzam z całą stanowczością. Pierogi ze szpinakiem zjadliwe, ale kucharz zbytnio lubi przyprawę maggi lub podobne. Do pierogów był sos kupny. Penne z borowikami i szparagami tylko dla odważnych. Makaron rozgotowany, grzyby nieopłukane z trzeszczącym piaskiem, a sos za słony. Placki ziemniaczane zjadliwe.

Rozbawił mnie kelner, który zabrał pełny talerz zupy i nawet nie zapytał dlaczego nie zjadłem. Czyżby był przyzwyczajony, że nikt nie je tzw. kremu z dyni, bo niejadalny?

Wystrój sali słabiutki, pachnie PRLem.

Do pozytywów należy zaliczyć szybką obsługę, brak przykrych, kuchennych zapachów no i fakt, że nie zatruliśmy się.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Proto71
Zrecenzowano 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jadąc od Wrocławia do Karpacza nie ma nic po drodze dlatego zdecydowałam sie zjechać na rynek i to był świetny wybór.
Lokal nie najnowszy, jednak jedzenie pyszne, porcje spore. Polecam placki ziemniaczane oraz placek po węgiersku! Pycha.

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, monikakrupa

Szafir — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Strzegom, Województwo dolnośląskie
Świdnica, Województwo dolnośląskie

Świdnica, Województwo dolnośląskie
Jaworzyna Śląska, Województwo dolnośląskie

Świebodzice, Województwo dolnośląskie
Jawor, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Szafir? Podziel się wrażeniami!