“Restauracja Szafir”
Szafir — recenzja

Szafir
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Strzegom)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Chodź restauracja w stylu retro to jedzenie bardzo smaczne. Byłem już 2 razy. Polecam pierogi ze szpinakiem i sosem czosnkowym.

1  Dziękujemy, Michał M

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zostaliśmy bardzo szybko obsłużeni w lokalu posiłek który jedliśmy Był bardzo smaczny sos wyrazisty kluseczki pyszne polędwiczkę tak samo surówki jak najbardziej okej

1  Dziękujemy, qpag
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019

Jeśli to jest najlepsza restauracja w Strzegomiu, to należy jeść w innej miejscowości.

Jakość jedzenia bardzo słaba. Najgorszy krem z dyni jaki w życiu próbowałem. Z dyni to był tylko kolor. Odradzam z całą stanowczością. Pierogi ze szpinakiem zjadliwe, ale kucharz zbytnio lubi przyprawę maggi lub podobne. Do pierogów był sos kupny. Penne z borowikami i szparagami tylko dla odważnych. Makaron rozgotowany, grzyby nieopłukane z trzeszczącym piaskiem, a sos za słony. Placki ziemniaczane zjadliwe.

Rozbawił mnie kelner, który zabrał pełny talerz zupy i nawet nie zapytał dlaczego nie zjadłem. Czyżby był przyzwyczajony, że nikt nie je tzw. kremu z dyni, bo niejadalny?

Wystrój sali słabiutki, pachnie PRLem.

Do pozytywów należy zaliczyć szybką obsługę, brak przykrych, kuchennych zapachów no i fakt, że nie zatruliśmy się.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Proto71
Zrecenzowano 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jadąc od Wrocławia do Karpacza nie ma nic po drodze dlatego zdecydowałam sie zjechać na rynek i to był świetny wybór.
Lokal nie najnowszy, jednak jedzenie pyszne, porcje spore. Polecam placki ziemniaczane oraz placek po węgiersku! Pycha.

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, monikakrupa
Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Porcje duże , żona zachwala ruskie pierogi ja miałem karkówkę kamieniarza lekko kamienną ale w smaku dobra.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, styspaw

Szafir — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Strzegom, Województwo dolnośląskie
Świdnica, Województwo dolnośląskie

Świdnica, Województwo dolnośląskie
Jaworzyna Śląska, Województwo dolnośląskie

Świebodzice, Województwo dolnośląskie
Jawor, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Szafir? Podziel się wrażeniami!