Ładna panorama a zakręt jak każdy

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
254arturk
Zawadzkie, Polska
Nie oceniaj książki po okładce

Zrecenzowano: 26 lipca 2019
meenio
Szklarska Poręba, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Zakręt jak zakręt nic specjalnego , minus to ludzie stojący na drodze i robiący sobie selfi. Trochę utrudnia to ruch , a w szczególności bezpieczeństwo , ale nazwa skądś się musiała narodzić :)

Dziękujemy, Gwizd
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skusiliśmy się nazwą, która niestety jest przereklamowana. Widok na miasta ładny jednak duża ilość drzew skutecznie go ogranicza. Warto zatrzymac się przy okazji, Ale nie warto specjalnie jechać na ten zakręt.

Dziękujemy, 254arturk
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Bardzo ciekawe miejsce. Będąc w Szklarskiej Porębie na pewno nie można pominąć Zakrętu Śmierci. To jest totalne must see.

Dziękujemy, EwiEwika
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Będąc na miejscu ciężko oprzeć się wrażeniu, że ten zakręt jest jak wiele innych i że nazwa jest na wyrost. Nazwa zakrętu pochodzi od jego "dorobku życiowego".
Jako dziecko mieszkałem w okolicy i pamiętam, że kilka razy widziałem auto, które nie wyrobiło się na tym zakręcie.

Dziękujemy, meenio
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jest to miejsce które wprowadza w przerażenie , zakręt jak zakręt , jedyne to piękne widoki na miasto .

Dziękujemy, 899krzysztofg