Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

wszystko OK, bardzo dobre śniadania, bardzo czysty pokój, nie zniszczone sprzety, miła obsługa. Udało się zostawić samochód na czas kiedy wyszliśmy w góry. Bliskość do szlaku na Szrenice, także rewelacyjne położenie.

Dziękujemy, Michal S
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Czysto, pachnąco i mega wygodne łóżka -nawet rozkładana sofa! Pokoje przytulne, pachnącą pościel i ręczniki. Czysta łazienka regularnie sprzątana. Okolica cicha. Urzekający taras z widokiem. Oferta pakietu pobytowego bardzo bogata i atrakcyjna cenowo! Posiłki bardzo bardzo bogate - każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiamy Recepcję i Kuchnię- wspaniali Ludzie! Dziękujemy i do zobaczenia!

Wskazówka dotycząca pokoi: Czysto i komfortowo!
Dziękujemy, akrejn
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Dobry wybór na śniadaniu ( może z dnia na dzień nie było wielkich zmian ale co dzień coś nowego się pojawiało). Pokój urządzony prosto ale funkcjonalnie. Przyjemne otoczenie, spokojne (oddalone od właściwego centrum o 15 min. spacerem). Personel hotelowy na najwyższym poziomie życzliwości. Przy okazji pozdrawiam serdecznie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeśli nie ma w pokoju czajnika i szklanek wystarczy poprosić na recepcji.
Dziękujemy, Wojtek_PL_BB
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam przyjemność gościć w Willi Odkrywców. Świetne warunki, czysto, klimatycznie, a przede wszystkim spokój, spokój, spokój i to kilka kroków od Szrenicy. Wspaniała , taktowna obsługa, smaczne posiłki, bardzo dobre śniadania. Do tego wina z winnic dolnośląskich. Polecam, gorąco polecam. Z przyjemnością wrócę do tego miejsca.

Dziękujemy, mandersm2019
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel posiada wszystko co potrzeba wspaniała obsługa smaczne obfite śniadania czyste zadbane i pachnące pokoje można szkosztowac dobrych win i odkryc ich smaki lijaluzacja w spokojnej dzielnicy wieczorami można delektowac się ciszą na przestronnym tarasie polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Przestronny czysty wszystko co potrzeba polecam
Dziękujemy, marcintomaszewski48