Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Dobry wybór na śniadaniu ( może z dnia na dzień nie było wielkich zmian ale co dzień coś nowego się pojawiało). Pokój urządzony prosto ale funkcjonalnie. Przyjemne otoczenie, spokojne (oddalone od właściwego centrum o 15 min. spacerem). Personel hotelowy na najwyższym poziomie życzliwości. Przy okazji pozdrawiam serdecznie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeśli nie ma w pokoju czajnika i szklanek wystarczy poprosić na recepcji.
Dziękujemy, Wojtek_PL_BB
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam przyjemność gościć w Willi Odkrywców. Świetne warunki, czysto, klimatycznie, a przede wszystkim spokój, spokój, spokój i to kilka kroków od Szrenicy. Wspaniała , taktowna obsługa, smaczne posiłki, bardzo dobre śniadania. Do tego wina z winnic dolnośląskich. Polecam, gorąco polecam. Z przyjemnością wrócę do tego miejsca.

Dziękujemy, mandersm2019
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Hotel posiada wszystko co potrzeba wspaniała obsługa smaczne obfite śniadania czyste zadbane i pachnące pokoje można szkosztowac dobrych win i odkryc ich smaki lijaluzacja w spokojnej dzielnicy wieczorami można delektowac się ciszą na przestronnym tarasie polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Przestronny czysty wszystko co potrzeba polecam
Dziękujemy, marcintomaszewski48
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu Willa Odkrywców bardzo udany! Śniadanie pyszne,pokój bardzo czysty,obsługa przemiła! Hotel należy do stowarzyszenia LOT,co jest bardzo na plus dla rodzin z dziećmi,wycieczki z przewodnikiem od wtorku do piątku rewelacja!!! Pyszna oferta polskich win i piwa regionalnego! Ogólnie bardzo miły i klimatyczny obiekt!

Dziękujemy, adrianmaz1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Willa O, Kierownik recepcji, Hotel Willa OdkrywcówOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Panie Adrianie,
serdecznie dziękujemy za tak ciepłe słowa i liczymy na to, że będziemy jeszcze Państwa gościć. :)

Pozdrowienia ze Szklarskiej Poręby!

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Cudowna atmosfera, bardzo przyjazny personel. Hotel w świetnej lokalizacji bardzo blisko szlaków. Śniadania bardzo smaczne i urozmaicone. Dziękujemy i z pewnością przyjedziemy ponownie. Polecam z calego serca

Dziękujemy, iwa654