Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pierw +
Widoki , smak piwa

Minusy -
Zurek niesmaczny jakby z rozcieczony ze srednia kielbasa, pierogi z miesem ktore tylko ksztaltem przypominaja pierogi bleeee mieso chyba 500 razy przemielone -misa w miesie prawie nie ma, schabowy z frytownicy przypalony bllleeee , piers z kurczaka z frytownicy bleeeeeee,

Na ciastko sie nie skusilismy

NIE POLECAM

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, ulakowalik
Zrecenzowano: 19 kwietnia 2019

Zostawić świat i wszystkie problemy na dole - to jest cel nr 1,by pobyć w tym schronisku. Cisza, cudne widoki, mili ludzie, smaczne jedzonko: szarlotka niebo w gębie , a grzane wino pełne aromatu i sedna! W pokoju cieplutko, gorąca woda bez problemu. Pokoje milutkie, przytulne- ale surowe, zero tv :) W ogóle żadnych problemów - właściciele idą przyjezdnym na rękę, nie wnikają w niuanse.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze są pokoje rodzinne, mają łazienki,a cena nie jest wysoka nawet dla 1 osoby.
Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, krysgow
Zrecenzowano: 14 lipca 2018

Do schroniska wpadliśmy na klasyczną herbatę. Schronisko czyste, toalety jak na schroniska - super. W schronisku można płacić kartą. Bardzo dużo miejsca aby zjeść posiłek. Schronisko znajduje się w bliskiej odległości od schroniska na Szrenicy.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Jacek P
Zrecenzowano: 4 lipca 2018

Pokój był czysty, bardzo przytulny - trafiliśmy na ochłodzenie - od razu włączono grzejniki. Jedzenie w porządku, widok wspaniały. Nie ma problemu jeśli planujemy pobyt z psem. Na zewnątrz plac zabaw dla dzieci. Polecam

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano: 13 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na odpoczynek w trakcie wejścia na Szrenicę. Dużo miejsc do siedzenia, mini plac zabaw dla dzieci, zimne piwo, NORMALNE ceny, można płacić kartą i super łazienki - widać ze po remoncie, schludne i czyste, nieodpłatne. Oprócz tego sama bryła i prezencja budynku jest bardzo ładna - nadaje się na pocztówki :) polecamy wejść szlakiem chociażby do schroniska, wypić piwko i z powrotem jeśli nie będzie Wam się chciało drapać na szczyt, ale... im wyżej tym piękniejsze widoki!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, 844justynac