Szklarska Poręba

“Okropny zawód”
Chata Ducha Gór — recenzja

Chata Ducha Gór

Wybralismy Chate Ducha Gór ze wzgledu na dobre opinie oraz dostępność miejsca dla rodziny2+2. Niestety jedzenie bardzo przeciętne. Pierogi z jagodami mrozone z paczki. Pstrąg wygladal i smakowal okropnie, nie dalo sie go zjesc. Schabowy po zbojnicku twardy jak podeszwa. Szczerze- naprawde nie zdarzylo nam sie aby wszystkie zamowione dania byly po prostu nie dobre. Jedyny plus dla kelnerki, ktora wyczuwala nasze niezadowolenie z serwowanych dań i robila dobra mine, i na koniec poczestowala córkę lizakiem.

Dziękujemy, gabryska88

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na plus zasługują ogromne porcje dań! Sporo potraw regionalnych. Otwarta i miła obsługa. Czas oczekiwania na dania Ok!

Dziękujemy, julitao501
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem co lepsze: jedzenie, klimat, obsługa, czy 55% nalewka? Myślę, że każdy powinien tu zawitać. Jedzenie naprawdę pyszne, obsługa świetna, a ich nalewka i herbata z rumem - miodzio!
Gorąco polecam! ❤

Dziękujemy, 154magdalenaz
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Pysznie !! Porcje bardzo duze.Zamówiliśmy dwie zupy -kwaśnicę oraz żur. Do tego schabowy z frytkami i placek po wegiersku.Wszystko nie do przejedzenia:)

Dziękujemy, elaloca2309
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Bardzo miła obsługa, pyszne jedzonko, duże porcje w przystępnych cenach i pyszne zimne piwko :) serdecznie polecam!!! Likwidator wymiata :)

Dziękujemy, nika693

Chata Ducha Gór — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Chata Ducha Gór? Podziel się wrażeniami!