“Dobrze... no może z +”
Michalowa Gospoda — recenzja

Michalowa Gospoda

Fajna knajpka w centrum obok Lewiatana ale nie rzuca się w oczy - pierwszy raz trzeba wytężyć wzrok. Czysto, nawet pachnąco, obsługa bardzo przyzwoita, karta wystarczająco obszerna, aczkolwiek raczej popularna - nic wyszukanego. Jakość potraw - to samo 4+ nie ma się do czego przyczepić ale też zbytnio zachwycić. Każdy zamówił co innego i najlepszym wyborem okazała się chyba pieczeń w sosie i zasmażana kapusta, kluski śląskie podane do tego dania gumiaste i brak sosu w dziurkach :) za to minus. Ceny bardzo pozytywne jak na centrum Szklarskiej - za obiad jednodaniowy z napojami dla czterech dorosłych 130zł to raczej dość rozsądnie. Czas oczekiwania mimo połowicznego obłożenia dość długi - ok. 30min ale warto bo dania raczej nie smakowały jak molestowane kilkukrotnym odgrzewaniem.
Ogólnie wrażenie dobre, miłe i sympatyczne - na przysłowiowe 4+ ale bez zbędnych zachwytów.
Pewnie kiedyś wrócimy...

Dziękujemy, djsim2

Zrecenzowano 11 września 2019

Dobre mięso, surówki nawet, natomiast kluski śląskie tragedia..... Jak kupione w supermarkecie i ogrzanie.

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Brak parkingu. Dość drogo. Porcje spore jednak mało smaczne. Surówki podane razem z frytkami i filetem które zamoczyly frytki tak ze można by to zamienic na ziemniaki... filer duży ale strasznie tłusty i śmierdzący wegeta. Nuggetsy smaczne.

Dziękujemy, Emilia S
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, mega duze porcje, obsluga tez ok. Sos oscypkowy bardzo nam smakowal.Fajne miejsce na obiad po gorskich wędrówkach.

Dziękujemy, Igor08
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Zacznę od jedzenia: nie było źle, ale też bez szału- kaszanka była sucha, placki ziemniaczane bardzo tłuste, ale za to kotlet schabowy z kością był przepyszny. Wielkim minusem był czas oczekiwania: ponad 45 minut czekania na dania (nawet na kaszanke z pieca), o czym obsługa nas nie poinformowała w momencie przyjmowania zamówienia. Obsługa słaba, przyniesiono nam przystawkę po 2. daniu, jedna z kelnerek była nieuprzejma: gdy 4 z nas dostało już dania a 2 jeszcze nie pani na pytanie o resztę dań odpowiedziała "dwie ręce mam...". Jestem w stanie zrozumieć, że kelnerki były zmęczone bieganiem tam i z powrotem, ale jest to ich praca i wypadałoby zachować minimum uprzejmości i profesjonalizmu.

Dziękujemy, Marta S

Michalowa Gospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Michalowa Gospoda? Podziel się wrażeniami!