“Dobre piwo”
Michalowa Gospoda — recenzja

Michalowa Gospoda
Zrecenzowano 11 września 2019

Dobre mięso, surówki nawet, natomiast kluski śląskie tragedia..... Jak kupione w supermarkecie i ogrzanie.

Dziękujemy, Agnieszka P

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Brak parkingu. Dość drogo. Porcje spore jednak mało smaczne. Surówki podane razem z frytkami i filetem które zamoczyly frytki tak ze można by to zamienic na ziemniaki... filer duży ale strasznie tłusty i śmierdzący wegeta. Nuggetsy smaczne.

Dziękujemy, Emilia S
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, mega duze porcje, obsluga tez ok. Sos oscypkowy bardzo nam smakowal.Fajne miejsce na obiad po gorskich wędrówkach.

Dziękujemy, Igor08
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Zacznę od jedzenia: nie było źle, ale też bez szału- kaszanka była sucha, placki ziemniaczane bardzo tłuste, ale za to kotlet schabowy z kością był przepyszny. Wielkim minusem był czas oczekiwania: ponad 45 minut czekania na dania (nawet na kaszanke z pieca), o czym obsługa nas nie poinformowała w momencie przyjmowania zamówienia. Obsługa słaba, przyniesiono nam przystawkę po 2. daniu, jedna z kelnerek była nieuprzejma: gdy 4 z nas dostało już dania a 2 jeszcze nie pani na pytanie o resztę dań odpowiedziała "dwie ręce mam...". Jestem w stanie zrozumieć, że kelnerki były zmęczone bieganiem tam i z powrotem, ale jest to ich praca i wypadałoby zachować minimum uprzejmości i profesjonalizmu.

Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy i wracaliśmy tam wielokrotnie. Knajpka w stylu góralskim z fajnym klimatem. Byliśmy tam rok wcześniej w zimie i teraz latem. Jedzenie pyszne, świeże, krótki czas oczekiwania, kelnerki dbają o stoliki i wszystko płynnie się odbywa. Widać zaangażowanie. Jest smacznie i z czystym sumieniem polecam.

Dziękujemy, darecki00

Michalowa Gospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Michalowa Gospoda? Podziel się wrażeniami!