“Pychaaaaa”
Michalowa Gospoda — recenzja

Michalowa Gospoda
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, mega duze porcje, obsluga tez ok. Sos oscypkowy bardzo nam smakowal.Fajne miejsce na obiad po gorskich wędrówkach.

Dziękujemy, Igor08

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Zacznę od jedzenia: nie było źle, ale też bez szału- kaszanka była sucha, placki ziemniaczane bardzo tłuste, ale za to kotlet schabowy z kością był przepyszny. Wielkim minusem był czas oczekiwania: ponad 45 minut czekania na dania (nawet na kaszanke z pieca), o czym obsługa nas nie poinformowała w momencie przyjmowania zamówienia. Obsługa słaba, przyniesiono nam przystawkę po 2. daniu, jedna z kelnerek była nieuprzejma: gdy 4 z nas dostało już dania a 2 jeszcze nie pani na pytanie o resztę dań odpowiedziała "dwie ręce mam...". Jestem w stanie zrozumieć, że kelnerki były zmęczone bieganiem tam i z powrotem, ale jest to ich praca i wypadałoby zachować minimum uprzejmości i profesjonalizmu.

Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy i wracaliśmy tam wielokrotnie. Knajpka w stylu góralskim z fajnym klimatem. Byliśmy tam rok wcześniej w zimie i teraz latem. Jedzenie pyszne, świeże, krótki czas oczekiwania, kelnerki dbają o stoliki i wszystko płynnie się odbywa. Widać zaangażowanie. Jest smacznie i z czystym sumieniem polecam.

Dziękujemy, darecki00
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko dobre, kotlet schabowy z ziemniakami, piwo, bardzo miła i szybka obsługa.
Tradycyjna kuchnia polska.

Dziękujemy, 854lucynag
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Zamówiliśmy najpierw krem z pomidorów z prazonymi migdałami, ja spróbowałem trochę i miałem dość, moja żona uwielbia kwaśne dania ale też szybko spasowała, sam kwas... Do smaku drugiego dania nie można się przyczepić. Nie pójdę tam więcej tylko z jednego powodu - naciągactwa i skąpstwa tego lokalu. Zgodnie z menu moje danie składało się z piersi kurczaka, cacyków, cząstek ziemniaczków i bukietu sałatek. Przy zamówieniu zamieniłem bukiet sałatek na białą kapustę. Danie otrzymałem bez cacyków, poprosiłem kelnerkę o doniesienie zapomnianego składnika ze zdziwieniem Pani oznajmiła mi, że zamieniłem surówkę i z tego powodu cacyki mi się nie należą mogę je sobie domówić za dopłatą... całe szczęście że mięso mi się należało hahaha żenada...

Dziękujemy, Agathon83

Michalowa Gospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Michalowa Gospoda? Podziel się wrażeniami!