Kamieńczyk

Miejsce warte zobaczenia. Raczej dla bardziej aktywnych osób, jako że dojście wymaga nieco... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Mirosław B
Urocze miejsce

Do wodospadu można się dostać z różnych miejsc i różnymi szlakami. W słoneczny dzień to bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
dpos2204
Zduńska Wola, Polska

Zrecenzowano: 23 stycznia 2018

Większy i bardziej popularny wodospad w Szklarskiej Porębie, niestety mimo swego piękna rozczarowuje, po pierwsze tłumami ludzi, po drugie koniecznością kupna biletu wstępu (3/6 zł), który nie jest tożsamy z biletem wstępu do Karkonoskiego Parku Narodowego. Nad wodospadem znajduje się Schronisko, niestety trochę bezosobowe i puste.

Dziękujemy, Artur S
Zrecenzowano: 22 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Warto zwiedzić, my szliśmy tym szlakiem na szczyt Szrenicy i wodospad był miłym przystankiem przed dalszą trasą.

Dziękujemy, drwalu
Zrecenzowano: 20 stycznia 2018

Widoki ładne , dotarcie nieco trudne bo opady śniegu i śnieg leżacy na szlaku nie ułatwiały dotarcia na miejsce . na pewno wrócimy tam gdy bedzie cieplej

Dziękujemy, BeataL142
Zrecenzowano: 20 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Warto podjechać ze Szklarskiej. Wygodny parking 5 zł. Krótkie podejście ok 1,2 km, pod koniec średnio strome. Na górze schronisko i wejście na szlaki.
Sam wodospad interesujący, szczególnie lokalizacja w kanionie. W zimie zamarza tworząc ciekawe rzeźby lodowe. Wstęp 6 zł, w cenie obowiązkowy kask. Warto zobaczyć w zimie jeśli szaleństwa na stoku się znudzą.

Dziękujemy, BTMAXIM
Zrecenzowano: 18 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bajecznie polecam :) szliśmy szlakiem jak padał ogromny śnieg ale było warto. Moja córka też zadowolona jak ktoś jest w Szklarskiej Porębie to musi to zobaczyć. Fajny spacerek.

Dziękujemy, Joanna W