“Ogromne porcje, przeciętne jedzenie ”
Krokus — recenzja

Krokus

Porcje były bardzo duże ale jedzenie średnie, akceptowalne. Nie wyróżniało się kompletnie niczym, mięsu brakowało przypraw. Ceny przeciętne.

Dziękujemy, franek22

Bardzo dobry rosół. Duży plus za spore porcje. Zamówiliśmy zestaw z kotletem drobiowy i gyros. Obydwie potrawy smaczne.

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo polecam tą restaurację. Pyszne potrawy, szybka i miła obsługa. Zdecydowanie jeszcze tu wrócę.

Dziękujemy, Julima a
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja sama w sobie przyjemna pod warunkiem, że korzysta się ze stolika wewnątrz. Na zewnątrz głośno od drogi ale jeszcze bardziej od szumu rzeki. Dodatkową "atrakcję" stanowiły osy, a wystarczyło wytrzeć odrobinę rozlanego soku pod krzesłem. Czas oczekiwania na potrawy zdecydowanie powyżej średniej. Jedzenie różnie. Dzieciaki jadły naleśniki i im smakowały, żona dostała zimne i gumowe placki ziemniaczane. Na pocieszenie bardzo miła obsługa i przyzwoite ceny jak na kurort.

Dziękujemy, wojciechz632
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedzenie jest bardzo dobre ,a zamówienie jest szybko realizowane.
Polecam tu zajrzeć jeśli jest się w pobliżu
Szczególnie polecam naleśniki

Dziękujemy, Kaukaczka

Krokus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Krokus? Podziel się wrażeniami!