Szklarska Poręba

“Smacznie i przystępne cent”
Krokus — recenzja

Krokus
Zrecenzowano 11 września 2019

Bardzo dobry rosół. Duży plus za spore porcje. Zamówiliśmy zestaw z kotletem drobiowy i gyros. Obydwie potrawy smaczne.

Dziękujemy, Agnieszka P

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo polecam tą restaurację. Pyszne potrawy, szybka i miła obsługa. Zdecydowanie jeszcze tu wrócę.

Dziękujemy, Julima a
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja sama w sobie przyjemna pod warunkiem, że korzysta się ze stolika wewnątrz. Na zewnątrz głośno od drogi ale jeszcze bardziej od szumu rzeki. Dodatkową "atrakcję" stanowiły osy, a wystarczyło wytrzeć odrobinę rozlanego soku pod krzesłem. Czas oczekiwania na potrawy zdecydowanie powyżej średniej. Jedzenie różnie. Dzieciaki jadły naleśniki i im smakowały, żona dostała zimne i gumowe placki ziemniaczane. Na pocieszenie bardzo miła obsługa i przyzwoite ceny jak na kurort.

Dziękujemy, wojciechz632
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedzenie jest bardzo dobre ,a zamówienie jest szybko realizowane.
Polecam tu zajrzeć jeśli jest się w pobliżu
Szczególnie polecam naleśniki

Dziękujemy, Kaukaczka
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Masakra! Czy na zupę i makaron można czekać 40 minut?... można! Czekaliśmy bez rezultatu i nikt nie wiedział jak długo byśmy jeszcze czekali bo obsługa zaginęła w akcji a my poszliśmy na bułkę z Lidla

Dziękujemy, Michał K

Krokus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Krokus? Podziel się wrażeniami!