“Pyszny obiad”
Krokus — recenzja

Krokus
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo polecam tą restaurację. Pyszne potrawy, szybka i miła obsługa. Zdecydowanie jeszcze tu wrócę.

Dziękujemy, Julima a

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja sama w sobie przyjemna pod warunkiem, że korzysta się ze stolika wewnątrz. Na zewnątrz głośno od drogi ale jeszcze bardziej od szumu rzeki. Dodatkową "atrakcję" stanowiły osy, a wystarczyło wytrzeć odrobinę rozlanego soku pod krzesłem. Czas oczekiwania na potrawy zdecydowanie powyżej średniej. Jedzenie różnie. Dzieciaki jadły naleśniki i im smakowały, żona dostała zimne i gumowe placki ziemniaczane. Na pocieszenie bardzo miła obsługa i przyzwoite ceny jak na kurort.

Dziękujemy, wojciechz632
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedzenie jest bardzo dobre ,a zamówienie jest szybko realizowane.
Polecam tu zajrzeć jeśli jest się w pobliżu
Szczególnie polecam naleśniki

Dziękujemy, Kaukaczka
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Masakra! Czy na zupę i makaron można czekać 40 minut?... można! Czekaliśmy bez rezultatu i nikt nie wiedział jak długo byśmy jeszcze czekali bo obsługa zaginęła w akcji a my poszliśmy na bułkę z Lidla

Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, jedliśmy tam obiady kilka razy. Porcje duże, dania naprawdę smaczne. Bardzo dobra kwaśnica. Pyszne desery, na które chodziliśmy codzienie. Obsługa też bez zarzutu. Ceny przystępne. Tu warto zjeść.

Dziękujemy, Ja7886

Krokus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Krokus? Podziel się wrażeniami!