“Pizza dobra, ale pasta aglio”
Alfredo — recenzja

Alfredo
Kuchnie: Włoska, Pizza, Polska
Zrecenzowano 24 lutego 2021 z urządzeń przenośnych

Pizza dobra, ale pasta aglio olio bardzo słabe. Doliczone do rachunku opakowanie do pizzy i makaronu... i to bez poinformowania o takim fakcie w momencie zamówienia, to już poniżej krytyki.

Termin wizyty: luty 2021
Dziękujemy, 675_ukasza

Zrecenzowano 6 października 2020 z urządzeń przenośnych

Wybrałem sie do Alfredo czytając recenzję z tego portalu i nie żałuję , mimo że stałem i czekałem około godziny na stolik. Krem pomidorowy przepyszny. Pstrąg z warzywami z pieca - moje podniebienie dotknęło nieba. Jestem z północy polski gdzie nad morzem takiej ryby nie skosztowałem nigdy w rzyciu. Syn zajadał sie pizza Capricoza. Obsługa uśmiechnięta , pomocna . Wrócę tu w 100 %

Dziękujemy, TOM K
Zrecenzowano 4 października 2020 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce, super miła obsługa i przepyszne jedzenie, wino.
Spróbowaliśmy pizzy Alfredo, która okazała się genialna w swoich połączeniach składników oraz makaron z polędwiczkami w sosie z borowików. Wszystko to doprawione lampką bardzo fajnego Primitivo i przepyszną lemoniadą.
Ceny do jakości 5/5 i można znaleść pozycje na różna kieszeń ;-)

Dziękujemy, 501marcink
Zrecenzowano 2 października 2020 z urządzeń przenośnych

Przepysznie. Policzki wołowe wyborne, polędwiczki to mistrzostwo. Najlepsze jedzenie w szklarskiej. Polecam każdemu.

Dziękujemy, marta20097332
Zrecenzowano 1 października 2020

Zamówiliśmy burgera na bułce z zakwasu buraczanego oraz pizzę pepperoni. Burger wyborny, skrupulatnie przygotowany, pyszne, świeże sosy, dobrej jakości mięso, danie nie rozpada się podczas krojenia. Pizza pyszna, Cienkie, miękkie ciasto, sos pomidorowy delikatny, wyjątkowo aromatyczny ser. Duża porcja :)
Panowie kelnerzy uprzejmi, nienachalni.
Ceny wybranych posiłków adekwatne do jakości.

Termin wizyty: wrzesień 2020
Dziękujemy, marta789789

Alfredo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Alfredo? Podziel się wrażeniami!