“Czysta przyjemność ”
Alfredo — recenzja

Alfredo
Kuchnie: Włoska, Pizza, Polska

Lokal niezwykle klimatyczny, nastrojowa muzyka, wszystko ze sobą współgra. Obsługa kelnerska bez zastrzeżeń, tak jak być powinno. Zamówiliśmy burgera i polędwiczki. Burger świetny, bułka na zakwasie z buraka pyszna, porcja w sam raz. Polędwiczki bardzo smaczne, rewelacyjne puree. Ceny bardzo przyzwoite, adekwatne do jakości (gdzie o jakość trudno w okolicy). Nie zawiedliśmy się, miejsce warto odwiedzić. Na pewno tam wrócimy

Dziękujemy, 719tomaszm

Minusik za podanie przystawki i burgera w jedym czasie. Chociaż smak to wynagrodził
Kierowałam się opiniami i się nie zawiodłam.

Dziękujemy, veo23

Pyszna kuchnia tutaj,jedliśmy wyśmienitą zupę grzybowa oraz policzki wołowe ,smaczne bardzo.Warto zdecydowanie tu zjeść.

Dziękujemy, Janusz S

Restauracja super. Na obiad zamówiliśmy burgera Alfredo, pierś z kurczaka panierowaną z ziemniakami, oraz pierś z kurczaka z grila z frytkami oraz surówki. Wszystko bardzo smaczne. Porcje wielkie, ceny przystępne, obsługa miła. Ogólnie wszystko ok. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, 512januszm

Polecam odwiedzić Restaurację Alfredo, w centrum Szklarskiej Poręby. Jedzenie bardzo smaczne, a obsługa bardzo miła i kompetentna. Zamówiliśmy burgera Alfredo, tagliatelle z borowikami i polędwiczką oraz tiramisu. Każde z dań bardzo nam smakowało, jedynie do frytek od burgera dodalibyśmy dip.

Dziękujemy, Q9750DJnatalias

Alfredo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Alfredo? Podziel się wrażeniami!