“Warto tu zjeść”
Alfredo — recenzja

Alfredo
Kuchnie: Włoska, Pizza, Polska

Pyszna kuchnia tutaj,jedliśmy wyśmienitą zupę grzybowa oraz policzki wołowe ,smaczne bardzo.Warto zdecydowanie tu zjeść.

Dziękujemy, Janusz S

Restauracja super. Na obiad zamówiliśmy burgera Alfredo, pierś z kurczaka panierowaną z ziemniakami, oraz pierś z kurczaka z grila z frytkami oraz surówki. Wszystko bardzo smaczne. Porcje wielkie, ceny przystępne, obsługa miła. Ogólnie wszystko ok. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, 512januszm

Polecam odwiedzić Restaurację Alfredo, w centrum Szklarskiej Poręby. Jedzenie bardzo smaczne, a obsługa bardzo miła i kompetentna. Zamówiliśmy burgera Alfredo, tagliatelle z borowikami i polędwiczką oraz tiramisu. Każde z dań bardzo nam smakowało, jedynie do frytek od burgera dodalibyśmy dip.

Dziękujemy, Q9750DJnatalias

Jedzenie dobre, poprawne, a ceny niezbyt wygórowane. Bardzo ładny wystrój, na plus czyste toalety. Obsługa mogłaby być bardziej empatyczne. Lokal duży, przystosowany do dzieci.

Dziękujemy, blazej90_op

Fantastyczna sałatka z wątróbką. Najlepsza jaką jadłam! I przepięknie podana i bardzo smaczna! Wykonana z dużej ilości świeżych składników. Polecam bardzo :)

Dziękujemy, haniaairam

Alfredo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Alfredo? Podziel się wrażeniami!