“Bardzo smacznie!”
Alfredo — recenzja

Alfredo
Kuchnie: Włoska, Pizza, Polska

Polecam odwiedzić Restaurację Alfredo, w centrum Szklarskiej Poręby. Jedzenie bardzo smaczne, a obsługa bardzo miła i kompetentna. Zamówiliśmy burgera Alfredo, tagliatelle z borowikami i polędwiczką oraz tiramisu. Każde z dań bardzo nam smakowało, jedynie do frytek od burgera dodalibyśmy dip.

Dziękujemy, Q9750DJnatalias

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, poprawne, a ceny niezbyt wygórowane. Bardzo ładny wystrój, na plus czyste toalety. Obsługa mogłaby być bardziej empatyczne. Lokal duży, przystosowany do dzieci.

Dziękujemy, blazej90_op
Zrecenzowano 13 września 2019

Fantastyczna sałatka z wątróbką. Najlepsza jaką jadłam! I przepięknie podana i bardzo smaczna! Wykonana z dużej ilości świeżych składników. Polecam bardzo :)

Dziękujemy, haniaairam
Zrecenzowano 12 września 2019

Polecam również ten lokal który zalicza się do najlepszych w Szklarskiej Porębie. Przepyszne włoskie jedzenie na oryginalnych produktach i to się czuje - naprawdę.
Obsługa OK
Polecam Tiramisu - jedno z najlepszych jakie jadłem w życiu.

Dziękujemy, 425biuro
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal dobrze usytuowany, ładnie wystrojone wnętrze z klimatycznym oświetleniem. Obsługa miła i szybko reagująca. Dziewczyna chwaliła lemoniadę cytrynowo malinową. Pizza z szynką parmeńską bardzo dobra, w sam raz na niewielki głód dla dwojga (ma 33 cm), dobra kawa.

Dziękujemy, AdamB6753

Alfredo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Alfredo? Podziel się wrażeniami!