“Smacznie w ładnym otoczeniu”
Alfredo — recenzja

Alfredo
Kuchnie: Włoska, Pizza, Polska
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal dobrze usytuowany, ładnie wystrojone wnętrze z klimatycznym oświetleniem. Obsługa miła i szybko reagująca. Dziewczyna chwaliła lemoniadę cytrynowo malinową. Pizza z szynką parmeńską bardzo dobra, w sam raz na niewielki głód dla dwojga (ma 33 cm), dobra kawa.

Dziękujemy, AdamB6753

Zrecenzowano 11 września 2019

Wybraliśmy się do Alfredo na kolację, podczas której spróbowaliśmy pizzy. Z czystym sumieniem polecamy.

Dziękujemy, MatiW90
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ponieważ w naszym hotelu kolacja była bardzo kiepska, wybraliśmy się do centrum Szklarskiej na krótką przechadzkę oraz w poszukiwaniu „czegoś jeszcze na ząb”. Trafiliśmy do Alfredo, gdzie wystrój zdecydowanie przypadli ro gustu. Dziewczyny uraczyły się sernikiem z malinami i kawką, a chłopaki dwoma wersjami pizzy (ciasto cienkie, smaczne, dodatków w sam raz) - wszyscy wyszli zadowoleni !
Zdecydowanie polecam i w przyszłości na pewno tam jeszcze wrócimy

Dziękujemy, luiza92816
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z całą rodziną.
Polecam pyszne burgery i pizzę.
Super serwis, szybko, przemiła obsługa, fajny wystrój wnętrza.

Dziękujemy, 135kingak
Zrecenzowano 1 września 2019

Zupa rybna mega.
Pizza pyszna.
Makarony pierwsza klasa.
Piwo,drinki extra.
Obsluga mila, ale nienaprzykrzajaca sie.super.
Wrócimy

Dziękujemy, Igor08

Alfredo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Alfredo? Podziel się wrażeniami!