“Kolacja”
Retro — recenzja

Retro
Kuchnie: Włoska, Polska
Opis: Jest Nam ogromnie miło gościć Państwa w Restauracji, Pizzerii Retro. Jesteśmy młodą restauracją, która rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2014r. Od tamtej pory w niecały rok, uzyskaliśmy miano najlepszej włoskiej restauracji w regionie, a pizza którą tu serwujemy, często jest komentowana przez naszych klientów jako „najlepsza jaką dotąd jedli”. Jednak wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, z początkiem 2015r. wprowadziliśmy do menu dania obiadowe. Tak jak poprzednio, dołożyliśmy wszelkich starań, żeby zadowolić podniebienia Naszych Gości. Liczymy, że będą Państwo zadowoleni z wizyty w „Retro” i będziecie Państwo Nas odwiedzać również w przyszłości. W Retro wszystkie dania przygotowujemy sami, ilość gotowych półproduktów ograniczyliśmy do koniecznego minimum. Dlatego smak Naszych potraw na długo zapiszę się na Państwa podniebieniu.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w tej restauracji jakieś 2 lata temu poza sezonem i postanowiłem sprawdzić jak wygląda jedzenie w sezonie. Nie zawiodłem się dalej trzyma poziom. Łosoś BDB placek po węgiersku również.

Dziękujemy, kolarz_ T

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Rok temu jedzenie w tej restauracji było naprawdę bardzo smaczne i oryginalne. Jednak menu uległo od tego czasu zmianie i nie ma już wielu wyróżniających ten obiekt dań. Zamiast tego pojawiły się nowe potrawy, które szału nie robią. Jedno z nas otrzymało kotlet schabowy, który był po prostu mokry, na plus jest to, że danie zostało zmienione bez problemu, ale na tylko odrobinę lepszą wersję- kotlet w dalszym ciągu nie wyglądał jak prawdziwy schabowy. Ogólnie z żalem stwierdzam, że nie jest to ta sama restauracja, do której z taką przyjemnością chodziliśmy nieco ponad rok temu.

Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Zamówiliśmy zupę pomidorową, focaccie oraz pierogi ruskie. Zupa pomidorowa najsmaczniejsza jaką w życiu jedliśmy :) focaccia też wyśmienita, ciasto idealne :) pierogi smaczne ale jeden drobny minus to okrasa -cebulka z bardzo tłustym boczkiem, niestety z samą cebulą nie podają :)

Dziękujemy, Agathon83
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Wszystko było smaczne, zwłaszcza pizza, która miała fenomenalne ciasto (i jest robiona na oczach klientów :) ). Pierś z kaczki również bardzo dobrze upieczona. Dodatkowo podawany jest gratisowo kieliszek nalewki. Przy zamówieniu od razu jesteśmy informowani jaki będzie czas oczekiwania na danie. Bardzo ciekawy wystrój lokalu, jedynie stoliki są zbyt blisko siebie. Ceny w porządku, zwłaszcza jak na Szklarską Porębę, w której generalnie jest drogo w restauracjach. W restauracji ciężko znaleźć wolny stolik, co świadczy chyba o tym, że ludziom pasuje ta restauracja ;) Miło jest również posłuchać skrzypka grającego na żywo :)

Dziękujemy, vanilla161
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rok temu restauracja była genialna, teraz mocno się pogorszyła. UWAGA: w lemoniadzie jest dużo kardamonu. Przez to nie jest zbyt smaczna, konsystencja beznadziejna, bo pełno w niej kardamonowych "fusów". Jedynie Cadillac (makaron) pozostał pyszny.

Dziękujemy, LauraLaurenke

Retro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Retro? Podziel się wrażeniami!