Szklarska Poręba
Zrecenzowano: 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W Malinie byliśmy z mężem od 10 do 17 maja tego roku. Miejsce idealnie nadaje się dla ludzi chcących wypocząć w spokoju, jak również lubiących piesze wędrówki. Pokoje są czyste, dobrze zaopatrzone, a strefa Spa jest arcywspaniała :-). Obsługa hotelu jest bardzo miła, uprzejma i zawsze służy pomocą. Należy też wspomnieć, że Malina jest świetnie zlokalizowana i stanowi dobrą bazę wypadową zarówno dla tych zmotoryzowanych jak i chcących pospacerować, bo do centrum piechotą idzie sie kilka minut. Tak, więc jesli ktoś wybiera się do Szklarskiej Poręby powinien brać Malinę pod uwagę, bo to wspaniałe miejsce do którego napewno wrócimy :-)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Bogusława C
Zrecenzowano: 29 grudnia 2018

Drodzy Państwo

Gorąco odradzam pobyt w hotelu Malina Apartmants w Szklarskiej Porębie. Byliśmy tam trzy razy. W tym roku po raz ostatni, szkoda bo lubiliśmy to miejsce, ale niestety okazało się już mało przyjazne. W pierwszym roku działalności wyglądało to zupełnie inaczej, dwa lata później również było super. Wygląda na to, że kiedy gości coraz więcej, właścicielowi nie zależy na klientach tylko na kasie - głównie na kasie.
Przyjechaliśmy 26 grudnia, już było ciemno, koło 17. Okazało się, że apartament przez nas zarezerwowany jest na dwie osoby, a my z dwójką dzieci. Jak wspomniałem wcześniej dwa poprzednie razy były bardzo ok. No więc pytamy co możemy zrobić
.Pan na recepcji ( nazwijmy go łysym recepcjonistą)mówi, że nie wpuści nas do pokoju dla dwóch osób bo nas jest czwórka. -dzieci 7 lat i 4 . Mówimy, że dopłacimy jak trzeba i będziemy spać w jednym łóżku. Jeździmy po całej Europie i spaliśmy w różnych miejscach o różnych warunkach. Pan twierdzi ,ze musimy wynająć jeszcze jeden apartament na innym piętrze dla dzieci. Na początku próbujemy wyjaśnić
, że dzieci same spać nie będą bo się boją a młodsza córka nie korzysta sama z toalety jeszcze.
. Pan mówi, że on nie będzie patrzył jak my śpimy, chodzi o to ,żeby mu się ilość pokoi z liczbą ludzi zgadzała. W sumie logicznie mówi, nie biorąc pod uwagę, że dzieci są naprawdę małe
,a osobą się jest od 18 roku życia. Na stronie nie ma napisane, że dzieci od 3 roku życia są inaczej liczone jest napisane DZIECI W KAZDYM WIEKU MILE WIDZIANE. Zostajemy zmuszeni do dopłaty 740 zł za kolejny apartament, za pierwszy ściągnięto już z karty 640zł
. Idę do tego pokoju, a się okazuje, że tam są dwa pokoje. Salon i sypialnia. W salonie rozkładana kanapa dwuosobowa. Więc pytamy na recepcji Pana czemu nie może zamienić pokoi a my zrobimy dopłatę. Pan mówi, że ten dwu pokojowy jest trzy osobowy, a nas jest czwórka - ręce opadają, ale on w drodze wyjątku może policzyć go jak za dwie, Nie przyjechałem z piątką 16 letnich dzieci i nie chcę naciągnąć tego biednego hotelu na moje dzieci, ale tak zostałem potraktowany. Pan nas naciągnął szantażując dziećmi
i tym, że trudno byłoby nam znaleźć inny nocleg.
NIE JEDŹCIE TAM bo z mile widzianymi dziećmi nie jesteście mile widziani.-podobna przygoda spotkała w Malinę Apartmans w Szklarskiej Porębie rodzinę z 3 dzieci,masz czas przeczytaj:)

Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, RudaK9
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalinaApartments, Właściciel, Malina ApartmentsOdpowiedź udzielona 31 grudnia 2018

Dzień dobry

Dziękuję za wybranie Apartamentów Malina na Państwa pobyt. Odnosząc się do Państwa opinii nie możemy i nie powinniśmy jej pozostawić bez odpowiedzi. Parę faktów:
1) rezerwacja dokonana przez portal booking.com na 2 osoby a nie na 4 (dzieci to też osoby)
2) dzieci mile widziane - oznacza, że obiekt akceptuje pobyt dzieci, a nie że ich pobyt jest darmowy.
Są hotele dla dorosłych, które nie akceptują dzieci.

Co do opłaty i zaproponowanych opcji. Nie było innego wyjścia, jak zaproponować Państwu 2 apartamenty.
Co do ceny i naszego naciągania. Prawidłowa rezerwacja kosztowała by 572 zł, za dwa apartamenty zapłacili Państwo 698 zł, co oznacza, iż Państwa błąd w rezerwacji kosztował 126 zł. Prosimy weryfikować ilość gości w złożonej rezerwacji, unikniemy niepotrzebnego stresu oraz zbędnych epitetów pod kierunkiem moich pracowników.
Pozdrawiam serdecznie.
PS

Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Na świeżo, po weekendowym pobycie: rewelacja! Czysto, miło, fantastyczne śniadanie, wszystko pyszne (nawet nasz syn niejadek był zadowolony) Bardzo przyjemna strefa SPA. Fajna lokalizacja blisko do centrum Polecam serdecznie.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Karolina W
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2018

Hotelik położony w przepięknej okolicy, z dala od ulicznego zgiełku, tuż przy strumyku. Jeśli chodzi o wnętrze, to jest bardzo czysto i nowocześnie. Wyposażenie pokoi zaskakuje chociażby bardzo dobry dostępem do wifi i telewizorem z 3d i internetem. Pokoje są codziennie sprzątane.Właściciele i obsługa bardzo uprzejmi i pomocni. Polecam wykupienie śniadań, wszystko świeże, duży wybór, można nawet zamówić omlet, jajka sadzone czy paróweczki na ciepło. Hotel posiada basen, którego wielkość jest wystarczająca, a także liczne wodne masażery i sauny. Serdecznie polecamy, na pewno jeszcze kiedyś się tam pojawimy...

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, lukaszkowalczyk
Zrecenzowano: 15 lutego 2018

Kilka dni temu wróciliśmy z tygodniowego pobytu w Malinie. Bardzo udany wypoczynek. Mieszkaliśmy z żoną i synem w apartamencie salon z kuchnia + sypialnia. Czysto, wygodnie i cieplutko. Cisza i spokój. Świetna sprawa jeśli chodzi o basen i spa. Duży parking. Blisko do wyciągów. Obsługa miła i kompetentna. Bardzo dobre śniadania - obiadokolacji nie zamawialiśmy bo woleliśmy zjeść na mieście i przy okazji zaliczyć spacer. Dla gości zniżka w wypożyczalni sprzętu Paulo Sport (markowy i nie zużyty). Podsumowując - obiekt godny polecenia. Cena adekwatna do jakości.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Zenon B