Szklarska Poręba
Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Na świeżo, po weekendowym pobycie: rewelacja! Czysto, miło, fantastyczne śniadanie, wszystko pyszne (nawet nasz syn niejadek był zadowolony) Bardzo przyjemna strefa SPA. Fajna lokalizacja blisko do centrum Polecam serdecznie.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Karolina W
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2018

Hotelik położony w przepięknej okolicy, z dala od ulicznego zgiełku, tuż przy strumyku. Jeśli chodzi o wnętrze, to jest bardzo czysto i nowocześnie. Wyposażenie pokoi zaskakuje chociażby bardzo dobry dostępem do wifi i telewizorem z 3d i internetem. Pokoje są codziennie sprzątane.Właściciele i obsługa bardzo uprzejmi i pomocni. Polecam wykupienie śniadań, wszystko świeże, duży wybór, można nawet zamówić omlet, jajka sadzone czy paróweczki na ciepło. Hotel posiada basen, którego wielkość jest wystarczająca, a także liczne wodne masażery i sauny. Serdecznie polecamy, na pewno jeszcze kiedyś się tam pojawimy...

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, lukaszkowalczyk
Zrecenzowano: 15 lutego 2018

Kilka dni temu wróciliśmy z tygodniowego pobytu w Malinie. Bardzo udany wypoczynek. Mieszkaliśmy z żoną i synem w apartamencie salon z kuchnia + sypialnia. Czysto, wygodnie i cieplutko. Cisza i spokój. Świetna sprawa jeśli chodzi o basen i spa. Duży parking. Blisko do wyciągów. Obsługa miła i kompetentna. Bardzo dobre śniadania - obiadokolacji nie zamawialiśmy bo woleliśmy zjeść na mieście i przy okazji zaliczyć spacer. Dla gości zniżka w wypożyczalni sprzętu Paulo Sport (markowy i nie zużyty). Podsumowując - obiekt godny polecenia. Cena adekwatna do jakości.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Zenon B
Zrecenzowano: 13 stycznia 2018

Bardzo polecam to miejsce. Mieliśmy pokój z salonem i osobną sypialnią - 2 osoby i małe dziecko. Na wyposażeniu hotelu było łóżeczko turystyczne dla dziecka, bardzo zadbane. Pokoje duże, czyste - codziennie sprzątane. Aneks kuchenny bardzo dobrze wyposażony. Świetny pokój zabaw dla najmłodszych. Strefa SPA z basenem i saunami - idealne rozwiązanie po dniu na stoku lub jako relaks z maluchem. Woda niby 30 stopni, wydawała się czasami na najładniejszą.

Obsługa bardzo miła. Jak tylko będziemy w okolicy to z pewnością powrócimy w to miejsce. Bardzo polecamy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na 1 piętrze bardzo ciepły
Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, PiotrP3795
Zrecenzowano: 6 grudnia 2017

Ogólnie wszystko możemy ocenić pozytywnie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Mimo późnego przyjazdu nie było problemu żeby pani w recepcji na nas czekała (recepcja otwarta chyba do 21), oczywiście uprzedziliśmy o tym fakcie. Otrzymaliśmy duży i przestronny apartament z osobą sypialnią. Jest to niewątpliwie duży plus, gdyż lodówka na pełnych obrotach przeszkadza w spaniu. Śniadania smaczne z wyborem kilku dań na ciepło, do tego kawa z ekspresu. Kameralny basen i sauny, szkoda że otwarty tak krótko.
Przy kolejnej wizycie w Szklarskiej zapewne tam wrócimy.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, szymonc207