Szklarska Poręba
Zrecenzowano: 15 lutego 2018

Kilka dni temu wróciliśmy z tygodniowego pobytu w Malinie. Bardzo udany wypoczynek. Mieszkaliśmy z żoną i synem w apartamencie salon z kuchnia + sypialnia. Czysto, wygodnie i cieplutko. Cisza i spokój. Świetna sprawa jeśli chodzi o basen i spa. Duży parking. Blisko do wyciągów. Obsługa miła i kompetentna. Bardzo dobre śniadania - obiadokolacji nie zamawialiśmy bo woleliśmy zjeść na mieście i przy okazji zaliczyć spacer. Dla gości zniżka w wypożyczalni sprzętu Paulo Sport (markowy i nie zużyty). Podsumowując - obiekt godny polecenia. Cena adekwatna do jakości.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Zenon B
Zrecenzowano: 13 stycznia 2018

Bardzo polecam to miejsce. Mieliśmy pokój z salonem i osobną sypialnią - 2 osoby i małe dziecko. Na wyposażeniu hotelu było łóżeczko turystyczne dla dziecka, bardzo zadbane. Pokoje duże, czyste - codziennie sprzątane. Aneks kuchenny bardzo dobrze wyposażony. Świetny pokój zabaw dla najmłodszych. Strefa SPA z basenem i saunami - idealne rozwiązanie po dniu na stoku lub jako relaks z maluchem. Woda niby 30 stopni, wydawała się czasami na najładniejszą.

Obsługa bardzo miła. Jak tylko będziemy w okolicy to z pewnością powrócimy w to miejsce. Bardzo polecamy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na 1 piętrze bardzo ciepły
Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, PiotrP3795
Zrecenzowano: 6 grudnia 2017

Ogólnie wszystko możemy ocenić pozytywnie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Mimo późnego przyjazdu nie było problemu żeby pani w recepcji na nas czekała (recepcja otwarta chyba do 21), oczywiście uprzedziliśmy o tym fakcie. Otrzymaliśmy duży i przestronny apartament z osobą sypialnią. Jest to niewątpliwie duży plus, gdyż lodówka na pełnych obrotach przeszkadza w spaniu. Śniadania smaczne z wyborem kilku dań na ciepło, do tego kawa z ekspresu. Kameralny basen i sauny, szkoda że otwarty tak krótko.
Przy kolejnej wizycie w Szklarskiej zapewne tam wrócimy.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, szymonc207
Zrecenzowano: 26 września 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce! Przestronne apartamenty, wygodne łóżka cisza i spokój. Miejsce idealne na odpoczynek. Najbardziej urzekł nas szumiacy strumyk za oknem! Strefa wellness kameralna. Śniadania urozmaicone o pasy kanapkowe, dobre wędliny i pieczywo. Super! Na pewno wrócimy do Maliny :)

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, actived2016
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zaznaczam na wstępie, że moja ocena spowodowana jest nastawieniem obiektu na wyzysk klientów za wszelką cenę. Zarezerwowałem pokój FAMILY (2 dorośli + 2 dzieci) w cenie 742 PLN. Tylko takie pokoje zostały wolne. Po przyjeździe "łysy" recepcjonistka stwierdził że nie może nas zakwaterować w tym pokoju bo jesteśmy w 5 osób. Jesteśmy rodziną 2+3 (dzieci w wieku, 13, 8, 3).
Jedynym rozwiązaniem dla niego była dopłata do kwoty 960 PLN bo tyle kosztuje pokój LUX (dla 4 osób dorosłych + dziecko) jednak takich pokoi nie mają i dopłata nie wiąże się z niczym w zamian bo możemy tylko zamieszkać w pokoju FAMILY. Gdyby nie fakt że opłata przez Booking.com została pobrana z góry zrezygnowałbym Brak możliwości kontaktu z właścicielami. Nieczynną strefę SPA podczas pobytu rekompensowali darmową kawą na recepcji jednak to żadna rerekompensata dla dzieci i osób nie pijących kawy. Ogólnie nie polecam mimo że obiekt ciekawy.
Strzeżcie sie łysego recepcjonisty :)
Może mieliśmy extra pecha ale trafiły nam się robaki w pościeli.

Termin pobytu: sierpień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Deutsche Telekom