“Raczej omijać”
Pizzeria Tomato — recenzja

Pizzeria Tomato
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 4 sierpnia 2020

Jedyny plus tej knajpy to bardzo szybkie podanie. Zamówiłam burgera bez papryczek dostalam gratisie kilka jalapeno. Pani kelnerka pyta o stopień wysmazenia mięsa. Zamowilismy średni otrzymaliśmy zweglony. Dla glodnego w sam raz ale do dobrego burgera duuuzo brakuje. Według mnie szkoda pieniędzy.

Termin wizyty: sierpień 2020
Dziękujemy, 163patrycjaz

Zrecenzowano 22 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Pizza zrobiona poprawnie, ale jakość składników na niej to jakaś patologia. Zamiast szynki była zwykła mielonka z puszki przepuszczona przez maszynkę do mięsa, tak aby nie było widać co się je. Sos czosnkowy był za to rozrobiony z wodą. Obsługa spoko. Ceny w normie.

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, Sogano
Zrecenzowano 23 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza na mocną trójeczkę. Pizzerman naprawdę się starał, uwijał się, miał dużo pracy, bo duży ruch. Żal, że miał do dyspozycji słabe składniki i to dało gorszy efekt.

Dziękujemy, 991tomaszj
Zrecenzowano 14 września 2019

Smaczna pizza na dowóz. Wybraliśmy kebab i peperoni. Obydwie smaczne. Polecam wersję z tuńczykiem. :)

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w miarę dobre. Zamówiliśmy pizzę rozmiaru średniego głównie z szynką, boczkiem i serem. Jakość szynki mierna, dziwna w smaku, reszta okej. Ciasto dobre. Piwko kasztelan z beczki również niczego sobie. Czas oczekiwania krótki, ceny umiarkowane.

Dziękujemy, hetmvn97

Pizzeria Tomato — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Tomato? Podziel się wrażeniami!