“Mielonka zamiast szynki...”
Pizzeria Tomato — recenzja

Pizzeria Tomato
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 22 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Pizza zrobiona poprawnie, ale jakość składników na niej to jakaś patologia. Zamiast szynki była zwykła mielonka z puszki przepuszczona przez maszynkę do mięsa, tak aby nie było widać co się je. Sos czosnkowy był za to rozrobiony z wodą. Obsługa spoko. Ceny w normie.

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, Sogano

Zrecenzowano 23 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza na mocną trójeczkę. Pizzerman naprawdę się starał, uwijał się, miał dużo pracy, bo duży ruch. Żal, że miał do dyspozycji słabe składniki i to dało gorszy efekt.

Dziękujemy, 991tomaszj
Zrecenzowano 14 września 2019

Smaczna pizza na dowóz. Wybraliśmy kebab i peperoni. Obydwie smaczne. Polecam wersję z tuńczykiem. :)

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w miarę dobre. Zamówiliśmy pizzę rozmiaru średniego głównie z szynką, boczkiem i serem. Jakość szynki mierna, dziwna w smaku, reszta okej. Ciasto dobre. Piwko kasztelan z beczki również niczego sobie. Czas oczekiwania krótki, ceny umiarkowane.

Dziękujemy, hetmvn97
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Koniecznie musicie tu przyjść. Każda pizza jest cudowna, sos czosnkowy najlepszy na świecie. Boskie langosze. Obsługa świetna. Duży wybór, zawsze dobry. Polecam gorąco!!!

1  Dziękujemy, LauraLaurenke

Pizzeria Tomato — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Tomato? Podziel się wrażeniami!