“Smaczna pizza”
Pizzeria Tomato — recenzja

Pizzeria Tomato
Kuchnie: Włoska, Pizza

Smaczna pizza na dowóz. Wybraliśmy kebab i peperoni. Obydwie smaczne. Polecam wersję z tuńczykiem. :)

Dziękujemy, Agnieszka P

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w miarę dobre. Zamówiliśmy pizzę rozmiaru średniego głównie z szynką, boczkiem i serem. Jakość szynki mierna, dziwna w smaku, reszta okej. Ciasto dobre. Piwko kasztelan z beczki również niczego sobie. Czas oczekiwania krótki, ceny umiarkowane.

Dziękujemy, hetmvn97
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Koniecznie musicie tu przyjść. Każda pizza jest cudowna, sos czosnkowy najlepszy na świecie. Boskie langosze. Obsługa świetna. Duży wybór, zawsze dobry. Polecam gorąco!!!

Dziękujemy, LauraLaurenke
Zrecenzowano 23 lipca 2019

34 rodzaje genialnej pizzy na przepysznym cieniutkim cieście. Przyjeżdżamy tu od lat i nieustającej trzyma najwyższy poziom. Polecamy!!!

Dziękujemy, Jarosław U
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku podszedłem do tej restauracji sceptycznie. Pizza z oscypkiem, brzmi dziwnie ale jest bardzo dobra. Polecam gorąco.

Dziękujemy, piotrj534

Pizzeria Tomato — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Harrachów, Karkonoski Park Narodowy

Byłeś(-aś) w Pizzeria Tomato? Podziel się wrażeniami!