“Smacznie i niedrogo”
Restauracja Harnasie — recenzja

Restauracja Harnasie
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ta restauracja to dobre miejsce na spożycie obfitego i smacznego posiłku. Ceny nie są wygórowane, a obsługa jest bardzo miła. Restauracja jest położona przy głównej ulicy miasta.

Dziękujemy, dorota90

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Smaczne jedzonko. Polecam sznycelki w sosie grzybowym, zasmażana kapusta też rewelacja! Miła i sprawna obsługa Smacznego

Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Ta restauracja to moje odkrycie sezonu i bardzo miłe zaskoczenie. Bardzo smaczne jedzenie w dostępnej cenie. Porcje ogromne i nie do przejedzenia. Znalazłam swoje miejsce w Szklarskiej na smaczne posiłki. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Wiesława G
Zrecenzowano 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Na posiłek czeka się faktycznie krótko ,a porcje są spore. I tyle byłoby na plus. Zupa pomidorowa miała duży makaron penne , powodował że źle się jadło w dodatku było go strasznie dużo na bulionetkę. Ziemniaki były wymieszane ze starymi. Zamówiłam polędwiczki ,które były ubite!!Przyprawione jakaś nie dobra przyprawą w dodatku ociekały tłuszczem . Dało by się to jeszcze zjeść gdyby ziemniaki jak i mięso nie byłyby przesolone. Jedynie ratowały się surówki.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, 12_carmen_12
Zrecenzowano 18 lutego 2019

Mam nadzieję, że nasze doświadczenia to wynik wcześniejszych, dość negatywnych opinii i że właściciele wyciągają właściwe wnioski.
Jedzenie naprawdę bardzo smaczne. Porcje spore, jednak frytki dość niesprawiedliwie rozłożone na talerzach. Mąż dostał kilka na krzyż, ja i dzieci wystarczającą. Akurat wyrównaliśmy to między sobą, ale gdyby na obiad przyszło np. 2 głodnych facetów, to mogliby być rozczarowani.
Bardzo smaczne surówki, fajne i soczyste schabowe i polędwiczki z piersi.
Ceny bardzo przystępne jak na Szklarską w sezonie narciarskim.
Dużo do życzenia pozostawia obsługa. Na zebranie zamówienia i żeby ktoś się nami zainteresował czekaliśmy ponad pół godziny. Gdyby nie fakt, że do innych lokali były już kolejki pewno byśmy zrezygnowali.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, agmawi

Restauracja Harnasie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Harnasie? Podziel się wrażeniami!