“Kuchnia niemiecka na wysokim poziomie”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza

Aby spróbować prawdziwe bawarskie kiełbaski nie trzeba jechać do Bawarii. Do tego też dużo warzyw, tradycyjnych przekąsek, a w szczególności - słodką kapustę . Porcje są naprawdę bardzo duże . Śmiało wystarczy na dużą ekipę. W Młyn Łukasza zawsze jest czysto i miła obsługa.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, iryna_kucheriava

Pyszna kolacja we dwoje. Jedliśmy już tam nie pierwszy raz. Za każdym razem dostajemy przepyszne jedzenie w naprawdę dużych porcjach. Ceny naprawdę nie są wysokie. Z pewnością nie raz jeszcze odwiedzę tą restaurację. Gorąco polecam

Dziękujemy, Julia_W310

Idealny wystrój. Wszystko doskonale smakuje i w dodatku obsługa też na bardzo dobrym poziomie- Domowa atmosfera :) Polecam to miejsce :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, wojlew22

Bardzo dobra polska kuchnia. Dania smakowały zarówno mi, jak i moim zagranicznym gościom, a chcieli oni spróbować typowego, polskiego jedzenia.
Miła atmosfera i profesjonalna obsługa dopełniają dobrego wrażenia.
Ceny na przyzwoitym poziomie.
Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, JacekM28

Byliśmy z dziewczyną wielokrotnie w tej restauracji. Za każdym razem jedliśmy coś innego i zawsze pysznie smakowało. Smiało polecam to miejsce. Wrócimy tam na pewno nie raz. Pozdrawiam.

Dziękujemy, 735pawe_c

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!