“Dobre miejsce dla smakoszy”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza

Bardzo dobra polska kuchnia. Dania smakowały zarówno mi, jak i moim zagranicznym gościom, a chcieli oni spróbować typowego, polskiego jedzenia.
Miła atmosfera i profesjonalna obsługa dopełniają dobrego wrażenia.
Ceny na przyzwoitym poziomie.
Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, JacekM28

Byliśmy z dziewczyną wielokrotnie w tej restauracji. Za każdym razem jedliśmy coś innego i zawsze pysznie smakowało. Smiało polecam to miejsce. Wrócimy tam na pewno nie raz. Pozdrawiam.

Dziękujemy, 735pawe_c

Smacznie tanio i dużo dla wielbicieli takiej obfitej kuchni to naprawdę rarytas.Dla mnie nie do przejedzenia ale reszta grupy była bardzo zadowolona.Sympatyczna i miła obsługa.Polecam

Dziękujemy, Vistaby

Daję 5 gwiazdek! Przepyszne jedzenie oraz duży wybór w menu. Porcje ogromne jak za taką cenę! Nie jest drogo, a obsługa jest fantastyczna! Na pewno będę tu wracać i polecać miejsce znajomym!

Dziękujemy, sarakowalski

Gorąco polecam! Pyszne jedzenie, za adekwatna cenę. Czysto i świeżo.
Można się najeść, zrelaksować i odpocząć.

Dziękujemy, PaulinaB0093

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!