“Smacznie i tanio”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza

Smacznie tanio i dużo dla wielbicieli takiej obfitej kuchni to naprawdę rarytas.Dla mnie nie do przejedzenia ale reszta grupy była bardzo zadowolona.Sympatyczna i miła obsługa.Polecam

Dziękujemy, Vistaby

Daję 5 gwiazdek! Przepyszne jedzenie oraz duży wybór w menu. Porcje ogromne jak za taką cenę! Nie jest drogo, a obsługa jest fantastyczna! Na pewno będę tu wracać i polecać miejsce znajomym!

Dziękujemy, sarakowalski

Gorąco polecam! Pyszne jedzenie, za adekwatna cenę. Czysto i świeżo.
Można się najeść, zrelaksować i odpocząć.

Dziękujemy, PaulinaB0093

Trafiliśmy tu z rodzinką przypadkiem. Zapachy z kuchni boskie, każdy znalazl cos dla siebie. Ceny rozsądne. Na pewno tam wrócimy

Dziękujemy, Kasia T

Super miejsce,fajna atmosfera,miła obsługa.Idealne miejsce na kolacje lub miły wieczór.Smaczne jedzenie

Dziękujemy, Полина И

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!