“Świetne miejsce”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza
Zrecenzowano 13 września 2019

Urodziłam się na wsi i wiem co to dobre wiejskie, naturalne jadło. Niestety smak dzieciństwa mogę sobie przypomnieć tylko w Młynie. Szkoda, że tak mało jest takich miejsc jak to. Polecam wszystkim, którzy lubią dobrze zjeść!

Dziękujemy, Aneta P

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam tą resteuracje.Gdy do niej weszliśmy zatkało nas.Nie mogliśmy sobie wyobrazić nawet że takie miejsca istnieją.Od razu zajęła się nami Pani kelnerka i poleciła nam specjały kuchni.Bardzo dobre jedzenie w przyzwoitych cenach, bardzo miło spędzony czas, każdemu będę opowiadał o tej restauracji.Jest wyśmienita!

Dziękujemy, kamilkR6328HT
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z kusił nas wygląd restauracji i chyba mieliśmy nosa ponieważ micha miksu pierogów okazała się strzałem w 10. Pierogi bardzo do re domowe. Może trochę za dużo tłuszczyku ale pyszne. Polecamy pierogi młynarza, ruskie oraz z mięsem. Uwaga na ceny należą do raczej wyższych w tym mieście..

Dziękujemy, 843ashy
Zrecenzowano 11 września 2019

Przepyszne jedzenie. Bogate menu, każde danie dopięte na ostatni guzik. Przemiła obsługa, która chętnie odpowie na każde pytanie. Dodatkowym atutem tego miejsca jest piękny ogródek, który znajduje się przy samym potoku co tworzy niesamowity klimat tego miejsca. Bardzo dobra lokalizacja. Szczerze polecam każdemu bo nada się ono zarówno dla rodzin z dziećmi jak i grupy znajomych.

Dziękujemy, DominikaF110
Zrecenzowano 11 września 2019

Polecam serdecznie tą restaurację. Bogate menu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie aromatyczne, świeże i cieplutkie. Restauracja przyjazna również dla tych najmłodszych klientów. Polecam serdecznie

Dziękujemy, KasiaC9000

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!