“Wyjazd z klasą”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza

Bardzo polecam tą resteuracje.Gdy do niej weszliśmy zatkało nas.Nie mogliśmy sobie wyobrazić nawet że takie miejsca istnieją.Od razu zajęła się nami Pani kelnerka i poleciła nam specjały kuchni.Bardzo dobre jedzenie w przyzwoitych cenach, bardzo miło spędzony czas, każdemu będę opowiadał o tej restauracji.Jest wyśmienita!

Dziękujemy, kamilkR6328HT

Z kusił nas wygląd restauracji i chyba mieliśmy nosa ponieważ micha miksu pierogów okazała się strzałem w 10. Pierogi bardzo do re domowe. Może trochę za dużo tłuszczyku ale pyszne. Polecamy pierogi młynarza, ruskie oraz z mięsem. Uwaga na ceny należą do raczej wyższych w tym mieście..

Dziękujemy, 843ashy

Przepyszne jedzenie. Bogate menu, każde danie dopięte na ostatni guzik. Przemiła obsługa, która chętnie odpowie na każde pytanie. Dodatkowym atutem tego miejsca jest piękny ogródek, który znajduje się przy samym potoku co tworzy niesamowity klimat tego miejsca. Bardzo dobra lokalizacja. Szczerze polecam każdemu bo nada się ono zarówno dla rodzin z dziećmi jak i grupy znajomych.

Dziękujemy, DominikaF110

Polecam serdecznie tą restaurację. Bogate menu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie aromatyczne, świeże i cieplutkie. Restauracja przyjazna również dla tych najmłodszych klientów. Polecam serdecznie

Dziękujemy, KasiaC9000

Młyn Łukasza znajduje się tuż nad rzeką. Warto usiąść na zewnątrz, ale i w środku jest bardzo ładnie. Byliśmy tutaj dwukrotnie. Za pierwszym razem tylko napoje (dobre czeskie piwo Svijany), a za drugim razem spróbowaliśmy placka po węgiersku. BARDZO DOBRY! Dawno takiego nie trafiliśmy. Polecamy.

Dziękujemy, MatiW90

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!