Szklarska Poręba

“Bardzo dobra kuchnia”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza
Zrecenzowano 11 września 2019

Przepyszne jedzenie. Bogate menu, każde danie dopięte na ostatni guzik. Przemiła obsługa, która chętnie odpowie na każde pytanie. Dodatkowym atutem tego miejsca jest piękny ogródek, który znajduje się przy samym potoku co tworzy niesamowity klimat tego miejsca. Bardzo dobra lokalizacja. Szczerze polecam każdemu bo nada się ono zarówno dla rodzin z dziećmi jak i grupy znajomych.

Dziękujemy, DominikaF110

Zrecenzowano 11 września 2019

Polecam serdecznie tą restaurację. Bogate menu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie aromatyczne, świeże i cieplutkie. Restauracja przyjazna również dla tych najmłodszych klientów. Polecam serdecznie

Dziękujemy, KasiaC9000
Zrecenzowano 11 września 2019

Młyn Łukasza znajduje się tuż nad rzeką. Warto usiąść na zewnątrz, ale i w środku jest bardzo ładnie. Byliśmy tutaj dwukrotnie. Za pierwszym razem tylko napoje (dobre czeskie piwo Svijany), a za drugim razem spróbowaliśmy placka po węgiersku. BARDZO DOBRY! Dawno takiego nie trafiliśmy. Polecamy.

Dziękujemy, MatiW90
Zrecenzowano 11 września 2019

Cudowna obsługa, która jest zainteresowana klientem. Duży wybór jedzenia oraz bardzo duże porcje, które czasem ciężko zjeść. Bardzo polecam to miejsce :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Klaudia B
Zrecenzowano 11 września 2019

Wyśmienite swojskie jedzenie. Obsługa po prostu prze miła. Klimatyczna restauracja położona w pięknym miejscu, godnym polecania nawet do samego zakupu piwa i podziwianiu malowniczego widoku. Bardzo polecam. Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę to miejsce.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, zwiedzasz

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!