“Restauracja nad rzeką”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza

Młyn Łukasza znajduje się tuż nad rzeką. Warto usiąść na zewnątrz, ale i w środku jest bardzo ładnie. Byliśmy tutaj dwukrotnie. Za pierwszym razem tylko napoje (dobre czeskie piwo Svijany), a za drugim razem spróbowaliśmy placka po węgiersku. BARDZO DOBRY! Dawno takiego nie trafiliśmy. Polecamy.

Dziękujemy, MatiW90

Cudowna obsługa, która jest zainteresowana klientem. Duży wybór jedzenia oraz bardzo duże porcje, które czasem ciężko zjeść. Bardzo polecam to miejsce :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Klaudia B
Zrecenzowano 11 września 2019

Wyśmienite swojskie jedzenie. Obsługa po prostu prze miła. Klimatyczna restauracja położona w pięknym miejscu, godnym polecania nawet do samego zakupu piwa i podziwianiu malowniczego widoku. Bardzo polecam. Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę to miejsce.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, zwiedzasz
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli wracacie głodni z gór lub stoku i gotowi zjeść "konia z kopytami" to bardzo polecam to miejsce! Pysznie, swojsko, bardzo szybka i miła obsługa

Dziękujemy, aniuta_cz
Zrecenzowano 6 września 2019

Urokliwe miejsce w Szklarskiej. Wszystkie zamówienione przez nas danie były pieknie podane. A co najważniejsze były przepyszne. Porcje strasznie duże, można się najeść po chodzeniu po górach.

Dziękujemy, M_APRIL90

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!