“Po drodze”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza
Zrecenzowano 11 września 2019

Wyśmienite swojskie jedzenie. Obsługa po prostu prze miła. Klimatyczna restauracja położona w pięknym miejscu, godnym polecania nawet do samego zakupu piwa i podziwianiu malowniczego widoku. Bardzo polecam. Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę to miejsce.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, zwiedzasz

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli wracacie głodni z gór lub stoku i gotowi zjeść "konia z kopytami" to bardzo polecam to miejsce! Pysznie, swojsko, bardzo szybka i miła obsługa

Dziękujemy, aniuta_cz
Zrecenzowano 6 września 2019

Urokliwe miejsce w Szklarskiej. Wszystkie zamówienione przez nas danie były pieknie podane. A co najważniejsze były przepyszne. Porcje strasznie duże, można się najeść po chodzeniu po górach.

Dziękujemy, M_APRIL90
Zrecenzowano 4 września 2019

W Szklarskiej Porębie byłam pierwszy raz. Zależało mi na spróbowaniu czegoś z lokalnej kuchni, czegoś bardziej tradycyjnego. Koło Młynu Łukasza nie mogłam zatem przejść obojętnie. Przepiękny budynek aż sam prosi się o wejście i spróbowanie czegoś pysznego. Zjadłam tam chyba najpyszniejszego pstrąga górskiego w życiu! Do tego pieczywo z własnego wypieku. Cuuudo!

1  Dziękujemy, sandralle98
Zrecenzowano 4 września 2019

Ceny są dobre. Jedzenie swietne
Nigdy mi się nie zdarzyło żeby mi coś niesmakowalo.
Obsługa zawsze miła i sympatyczna.
Lokal naprawdę godny polecenia.

Dziękujemy, JuliaTravelerA

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!