“Dziękujemy”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza
Zrecenzowano 4 września 2019

Ceny są dobre. Jedzenie swietne
Nigdy mi się nie zdarzyło żeby mi coś niesmakowalo.
Obsługa zawsze miła i sympatyczna.
Lokal naprawdę godny polecenia.

Dziękujemy, JuliaTravelerA

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłyśmy w restauracji .Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, czekaliśmy w miarę nie długo. A jedzonko mają przepyszne jak w domu . Duże porcji. Polecam z całego serca rybkę jest bardzo pyszną.

Dziękujemy, olga_podburaczynska
Zrecenzowano 3 września 2019

Uwielbiam znajdować takie perełki na wakacjach. Klimat restauracji świetny a do tego urokliwa lokalizacja. Jedzenie pycha- zarówno tradycyjne mięsne, jak i wegetariańskie. Szczerze polecam! Na pewno tam jeszcze wrócę :)

Dziękujemy, wicia89

Bardzo polecam restaurację.
Pyszne jedzenie, porcje spore i ceny przystępne.
Obsługa zajęła się nami od razu.
Czas oczekiwania znosny.
Jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, Natalina9191
Zrecenzowano 3 września 2019

Restauracja położna w bardzo klimatycznym budynku starego młyna. Piękna architektura, która zdecydowanie cieszy oko. Kuchnia również trzyma bardzo wysoki poziom. Pieczony pstrąg górski, to chyba najlepsze danie tego typu jakie miałem przyjemność zjeść. Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta w tym miejscu.

Dziękujemy, marcinn5800

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!