Szklarska Poręba

“Bardzo polecam”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłyśmy w restauracji .Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, czekaliśmy w miarę nie długo. A jedzonko mają przepyszne jak w domu . Duże porcji. Polecam z całego serca rybkę jest bardzo pyszną.

Dziękujemy, olga_podburaczynska

Zrecenzowano 3 września 2019

Uwielbiam znajdować takie perełki na wakacjach. Klimat restauracji świetny a do tego urokliwa lokalizacja. Jedzenie pycha- zarówno tradycyjne mięsne, jak i wegetariańskie. Szczerze polecam! Na pewno tam jeszcze wrócę :)

Dziękujemy, wicia89

Bardzo polecam restaurację.
Pyszne jedzenie, porcje spore i ceny przystępne.
Obsługa zajęła się nami od razu.
Czas oczekiwania znosny.
Jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, Natalina9191
Zrecenzowano 3 września 2019

Restauracja położna w bardzo klimatycznym budynku starego młyna. Piękna architektura, która zdecydowanie cieszy oko. Kuchnia również trzyma bardzo wysoki poziom. Pieczony pstrąg górski, to chyba najlepsze danie tego typu jakie miałem przyjemność zjeść. Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta w tym miejscu.

Dziękujemy, marcinn5800
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza wizyta - polędwica w sosie grzybowym i gulasz w chlebie, uzupełnione ciemnym piwem. Bardzo duża porcja, świeże, smaczne, relatywnie szybko podane przy zapelnionej w większości restauracji. Polędwica soczysta, krucha, trzy spore plastry, grillowane. Bardzo dobre opiekane ziemniaki, uzupełnione dwiema porcjami różnych surówek. Gulasz w chlebie, intensywnie paprykowy, dużo kawałków chudego mięsa. Chleb chrupiący i ciepły. Drobny incydent z podaną sałatą do gulaszu, która w mojej ocenie mogłaby zostać pominięta, szczególnie, że do gulaszu jest podany pyszny kiszony ogórek.
Druga wizyta - placek po węgiersku i polędwica w sosie z zielonego pieprzu, sernik na zimno z gałką lodów, piwo bezalkoholowe. Z uwagi na niedostępność knedlików z sosem, padło na placek. Porcja duża, ciut mniejsza niż pozostałe dania. Gulasz intensywny, paprykowy, kawałki chudego mięsa, kruche. Placek średniej grubości, chrupki. Polędwica w sosie z zielonego pieprzu, bardzo dobra. Trzy spore plastry, grillowane, soczyste, sos aksamitny i wypełniony ziarnami pieprzu. Opiekane ziemniaki chrupkie, posypane świeżym koprem. W komplecie surówka z białej kapusty i buraczki na zimno, grubiej krojone. Bardzo duża porcja. Sernik na bazie mascarpone z borówkami w środku i galaretką malinową na wierzchu, obok gałka lodów waniliowych. Bardzo solidna porcja.
Ceny dobre, niektóre nieco wyższe, trochę ponad. Jednak dania i ich smak nadrabiają jeśli ktoś rewiduje stosunek jakości do ceny. Obszary, które dobrze byłoby poprawić to jakość obsługi i czystość niektórych miejsc i zakątków wnętrza. Brak płatności kartą i widocznych informacji o tym.

1  Dziękujemy, hamsteryy

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!