“Kilkukrotnia wizyta”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza wizyta - polędwica w sosie grzybowym i gulasz w chlebie, uzupełnione ciemnym piwem. Bardzo duża porcja, świeże, smaczne, relatywnie szybko podane przy zapelnionej w większości restauracji. Polędwica soczysta, krucha, trzy spore plastry, grillowane. Bardzo dobre opiekane ziemniaki, uzupełnione dwiema porcjami różnych surówek. Gulasz w chlebie, intensywnie paprykowy, dużo kawałków chudego mięsa. Chleb chrupiący i ciepły. Drobny incydent z podaną sałatą do gulaszu, która w mojej ocenie mogłaby zostać pominięta, szczególnie, że do gulaszu jest podany pyszny kiszony ogórek.
Druga wizyta - placek po węgiersku i polędwica w sosie z zielonego pieprzu, sernik na zimno z gałką lodów, piwo bezalkoholowe. Z uwagi na niedostępność knedlików z sosem, padło na placek. Porcja duża, ciut mniejsza niż pozostałe dania. Gulasz intensywny, paprykowy, kawałki chudego mięsa, kruche. Placek średniej grubości, chrupki. Polędwica w sosie z zielonego pieprzu, bardzo dobra. Trzy spore plastry, grillowane, soczyste, sos aksamitny i wypełniony ziarnami pieprzu. Opiekane ziemniaki chrupkie, posypane świeżym koprem. W komplecie surówka z białej kapusty i buraczki na zimno, grubiej krojone. Bardzo duża porcja. Sernik na bazie mascarpone z borówkami w środku i galaretką malinową na wierzchu, obok gałka lodów waniliowych. Bardzo solidna porcja.
Ceny dobre, niektóre nieco wyższe, trochę ponad. Jednak dania i ich smak nadrabiają jeśli ktoś rewiduje stosunek jakości do ceny. Obszary, które dobrze byłoby poprawić to jakość obsługi i czystość niektórych miejsc i zakątków wnętrza. Brak płatności kartą i widocznych informacji o tym.

1  Dziękujemy, hamsteryy

Zrecenzowano 1 września 2019

Pysznie, dobra obsluga, serdeczna i z humorem , golonka najlepsza ever, fajnie siedzi sie na zewnatrz przy potoku. Ogolnie jedno z lepszych miejsc w Szklarskiej.

Dziękujemy, Igor08
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem z mężem i synkiem w porze obiadowej. Obsłużono nas bardzo szybko, co z niemowlakiem jest na wagę złota! Jedzenie przepyszne! W lokalu czysto, a obsługa bardzo miła. Polecam!

Dziękujemy, Sendi5
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja posiadająca klimacik, co jest dużym atutem przynajmniej dla mnie.
Jedzenie bardzo smaczne, czuć było świeże warzywa. Mięso wyszarzone idealnie. Dania wegetariańskie również smaczne według opinii dziewczyny, a to rzadkość w tego rodzaju miejscach.
Polecam serdecznie każdemu!!

Dziękujemy, 281kacper
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilismy placki z sosem grzybowym placki ociekajace tłuszczem sos ok, pierogi ruskie szalu nie ma jadłam lepsze oraz gulasz w chlebie pyszny chleb gulasz smaczny dużo warzyw mięso 4 kawałki. 82zl zdecydowanie za dużo za taki posiłek

Dziękujemy, 264sylwiaa

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!