“Kilkukrotnia wizyta”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza wizyta - polędwica w sosie grzybowym i gulasz w chlebie, uzupełnione ciemnym piwem. Bardzo duża porcja, świeże, smaczne, relatywnie szybko podane przy zapelnionej w większości restauracji. Polędwica soczysta, krucha, trzy spore plastry, grillowane. Bardzo dobre opiekane ziemniaki, uzupełnione dwiema porcjami różnych surówek. Gulasz w chlebie, intensywnie paprykowy, dużo kawałków chudego mięsa. Chleb chrupiący i ciepły. Drobny incydent z podaną sałatą do gulaszu, która w mojej ocenie mogłaby zostać pominięta, szczególnie, że do gulaszu jest podany pyszny kiszony ogórek.
Druga wizyta - placek po węgiersku i polędwica w sosie z zielonego pieprzu, sernik na zimno z gałką lodów, piwo bezalkoholowe. Z uwagi na niedostępność knedlików z sosem, padło na placek. Porcja duża, ciut mniejsza niż pozostałe dania. Gulasz intensywny, paprykowy, kawałki chudego mięsa, kruche. Placek średniej grubości, chrupki. Polędwica w sosie z zielonego pieprzu, bardzo dobra. Trzy spore plastry, grillowane, soczyste, sos aksamitny i wypełniony ziarnami pieprzu. Opiekane ziemniaki chrupkie, posypane świeżym koprem. W komplecie surówka z białej kapusty i buraczki na zimno, grubiej krojone. Bardzo duża porcja. Sernik na bazie mascarpone z borówkami w środku i galaretką malinową na wierzchu, obok gałka lodów waniliowych. Bardzo solidna porcja.
Ceny dobre, niektóre nieco wyższe, trochę ponad. Jednak dania i ich smak nadrabiają jeśli ktoś rewiduje stosunek jakości do ceny. Obszary, które dobrze byłoby poprawić to jakość obsługi i czystość niektórych miejsc i zakątków wnętrza. Brak płatności kartą i widocznych informacji o tym.

1  Dziękujemy, hamsteryy

Zrecenzowano 1 września 2019

Pysznie, dobra obsluga, serdeczna i z humorem , golonka najlepsza ever, fajnie siedzi sie na zewnatrz przy potoku. Ogolnie jedno z lepszych miejsc w Szklarskiej.

Dziękujemy, Igor08
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wspaniała kuchnia, tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć. Jedzenie przygotowane i podane sprawnie. Ceny przystępne. Niesamowita atmosfera i wystrój. Kiedy znowu będę w Szklarskiej Porębie na pewno zajrzę.Teraz Polecam każdemu.

Dziękujemy, Pinbud
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

W weekend odwiedziłam ten lokal z moim mężem. Jedzenie było bardzo dobre, dawno nie jadłam nic tak pysznego. Bardzo duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny bardzo atrakcyjne. Przyjemny wystrój. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Daria202
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem z mężem i synkiem w porze obiadowej. Obsłużono nas bardzo szybko, co z niemowlakiem jest na wagę złota! Jedzenie przepyszne! W lokalu czysto, a obsługa bardzo miła. Polecam!

Dziękujemy, Sendi5

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!