“Golonka megaaaaaa”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza
Zrecenzowano 1 września 2019

Pysznie, dobra obsluga, serdeczna i z humorem , golonka najlepsza ever, fajnie siedzi sie na zewnatrz przy potoku. Ogolnie jedno z lepszych miejsc w Szklarskiej.

Dziękujemy, Igor08

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem z mężem i synkiem w porze obiadowej. Obsłużono nas bardzo szybko, co z niemowlakiem jest na wagę złota! Jedzenie przepyszne! W lokalu czysto, a obsługa bardzo miła. Polecam!

Dziękujemy, Sendi5
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja posiadająca klimacik, co jest dużym atutem przynajmniej dla mnie.
Jedzenie bardzo smaczne, czuć było świeże warzywa. Mięso wyszarzone idealnie. Dania wegetariańskie również smaczne według opinii dziewczyny, a to rzadkość w tego rodzaju miejscach.
Polecam serdecznie każdemu!!

Dziękujemy, 281kacper
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilismy placki z sosem grzybowym placki ociekajace tłuszczem sos ok, pierogi ruskie szalu nie ma jadłam lepsze oraz gulasz w chlebie pyszny chleb gulasz smaczny dużo warzyw mięso 4 kawałki. 82zl zdecydowanie za dużo za taki posiłek

Dziękujemy, 264sylwiaa
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Młyn to moja ulubiona restauracja w Szklarskiej Porębie. Nigdy się w Szklarskiej nie zatrzymuję, oprócz tego żeby zajrzeć tu na małe co nie co. W szczególności polecam dania mięsne, zawsze dobrze wypieczone i doprawione. Obsługa mega sympatyczna i szybka. Ceny przystępne i adekwatne do menu.

Dziękujemy, AgnieszkaZ1382

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!