“Golonka megaaaaaa”
Młyn Łukasza — recenzja

Młyn Łukasza
Zrecenzowano 1 września 2019

Pysznie, dobra obsluga, serdeczna i z humorem , golonka najlepsza ever, fajnie siedzi sie na zewnatrz przy potoku. Ogolnie jedno z lepszych miejsc w Szklarskiej.

Dziękujemy, Igor08

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wspaniała kuchnia, tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć. Jedzenie przygotowane i podane sprawnie. Ceny przystępne. Niesamowita atmosfera i wystrój. Kiedy znowu będę w Szklarskiej Porębie na pewno zajrzę.Teraz Polecam każdemu.

Dziękujemy, Pinbud
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

W weekend odwiedziłam ten lokal z moim mężem. Jedzenie było bardzo dobre, dawno nie jadłam nic tak pysznego. Bardzo duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny bardzo atrakcyjne. Przyjemny wystrój. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Daria202
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem z mężem i synkiem w porze obiadowej. Obsłużono nas bardzo szybko, co z niemowlakiem jest na wagę złota! Jedzenie przepyszne! W lokalu czysto, a obsługa bardzo miła. Polecam!

Dziękujemy, Sendi5
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Świetna atmosfera, idealne miejsce zarówno na popołudniowy obiad z rodziną jak i romantyczną kolację z drugą połówką. Dania są wyborne, a składniki świeże. Porcje też nie małe, spokojnie można się najeść i to niedużym kosztem. Ilekroć jestem w okolicy nie mogę się powstrzymać żeby nie wpaść na jakąś przekąskę.

Dziękujemy, Anna W

Młyn Łukasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Młyn Łukasza? Podziel się wrażeniami!