Zrecenzowano: 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjazna, rodzinna atmosfera. Za każdym razem kiedy tu jesteśmy czujemy się jak u przyjaciół. Pełna swoboda, rewelacyjna kuchnia, przepyszne śniadania. Warto tu wracać nawet na najkrótszy pobyt, o dowolnej porze roku.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, w0jtek89
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019

Bardzo miła obsługa ,czyste pokoje,smaczne jedzenie-tak w kilku słowach można wystawic pensjonatowi ETNA opinię.Jestem bardzo zadowolony z pobytu w tym obiekcieJak tylko będę miał trochę czasu ,to wrócę tam z rodziną.Atrakcji też jest mnóstwo,nie można się nudzić.

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Czesław C
Zrecenzowano: 3 lutego 2019

Pensjonat ma dobre położenie, wszędzie blisko, ale dziwią mnie zachwyty nad pokojami. My dostaliśmy bardzo skromny i ciasny, niby 3 osobowy, ale trudno się było przecisnąć i ogólnie dusiliśmy się w środku. Do tego był na drugim pietrze bez balkonu. Porównując teraz zdjęcia na stronie to nawet nie ma go w ofercie, więc nie wiem co właściwie dostaliśmy. Trochę jest niesmak. Śniadania bardzo mizerne, a dla dzieci skąpo, brak mleka, soków lub kakao. Mąż ostatniego dni pochorował się po parówce. Płatne obiady dużo lepiej. Parking katastrofa nieprzystosowany do liczby gości. Ogólnie pobyt udany lecz te mankamenty...

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Monika A
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Pensjonat w bardzo dobrej lokalizacji, czyste pokoje z balkonem, urozmaicone sniadania w formie szwedzkiego stolu, pomocny personel.
Na dole restauracja gdzie można zjeść dobry obiad,
Ogolnie super jednak w sezonie drogo.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano: 2 lutego 2018

Generalnie można polecić ten obiekt, gdyż liczba plusów zdecydowanie przeważa nad drobnymi usterkami.
Na plus oceniam:
- lokalizację - ścisłe centrum miasta, stosunkowo blisko do Wodospadu Kamieńczyka, wyciągu na Szrenicę oraz wszelkich restauracji itp.
- łóżka w pokojach - łóżko dla dziecka prawdziwe z materacem i wygodne /nie jakaś dostawka/, łóżko małżeńskie podwójne /nie zsunięte z dwóch/,
- parking - bez problemu można zaparkować /miejsc jest wystarczająco/
- telewizja i wifi - duża ilość programów + wifi w pokoju
- płatność punktami mybenefit

Małe minusiki:
- wyposażenie pokoju - brak czajnika elektrycznego, suszarki do włosów w łazience
- brak napojów zimnych do śniadania typu woda, soki
- szwankujące zamknięcie drzwi /sporo się namęczyliśmy żeby je zamykać/

Minusy nie utrudniały nam znacząco pobytu więc oceniam obiekt bardzo dobrze.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Monika W